Vylepšená receptúra pracích gélov Persil

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dobrá správa pre všetky gazdinky, ktorým záleží na čistote a vôni ich bielizne – ak rady používate pracie gély Persil napríklad pre ich výbornú účinnosť, jednoduché použitie, či nádhernú vôňu, teraz ich budete používať ešte radšej. Persil je totiž o 40% účinnejší v každej kvapke gélu!
Gély Persil 360° Complete Clean majú novú nemeckú receptúru s vylepšenou technológiou. Bez veľkej námahy si poradí aj so silne znečistenou bielizňou.
Nové zloženie gélov Persil je posilnené o vybrané polyméry pre boj s mastnými škvrnami, o enzýmy proti škrobovým škvrnám a vylepšenú kombináciu povrchových látok pre väčší jas vypranej bielizne.

 

Vylepšený Persil

Gély Persil 360° Complete Clean sú vysoko účinné v odstraňovaní škvŕn, pomáhajú obmedziť žmolkovanie, zjemňujú aj vyhladzujú povrch textilných vlákien a svojim špeciálnym zložením obnovujú farby a prinášajú pocit sviežosti.
Teraz sú Persil gély nielen o 40% účinnejšie v každej kvapke, ale aj ohľaduplnejšie k životnému prostrediu vďaka koncentrovanejšiemu zloženiu, menšej spotrebe oxidu uhličitého v procese dopravy, menšiemu množstvu plastového odpadu a nižšej spotreby vody na výrobu gélu.

Značka Persil, ocenená pečaťou kvality Slovak Superbrands 2018, tak opäť prináša do domácnosti riešenie pre perfektné výsledky prania.
Preniká hlboko do vlákien pre odstránenie aj tých najodolnejších švŕn. Vďaka inovatívnej receptúre rozžiari farby a zabraňuje šednutiu alebo blednutiu. Persil gél je účinný už pri nízkych teplotách.

gél persil

 

Dávkovanie

Nalejte gél  do dávkovacej priehradky práčky alebo do viečka a vložte ho spoločne s viečkom do bubna práčky. Pre odstránenie najodolnejších škvŕn nalejte gél priamo na škvrnu.
Odporúčaná dávka na 1 pranie je 73 ml (na 4 – 5 kg bielizne, stredné zašpinenia, mäkká až stredne tvrdá voda). Viac informácií o dávkovaní na etikete výrobku. Nepoužívajte na pranie vlnených a hodvábnych textílií.

Gély Persil 360° Complete Clean kúpite v novej modernizovanej fľaši.
Maloobchodná odporúčaná cena je 5,99 za balenie 20 pracích dávok.

Ako si zjednodušiť a zlepšiť pranie?
Môžete vynechať predpieranie. Dnešné pracie prostriedky sú oveľa účinnejšie a výkonnejšie, takže predpierať netreba. Šetríte elektrinu, vodu, ale hlavne svoje oblečenie.
Používajte naozaj kvalitné pracie prostriedky. Popri práškoch sú čoraz obľúbenejšie pracie gély, ako je aj gél Persil 360° Complete Clean. Výhodou gélou je, že stačí použiť malú odmerku, ktorá sa umiestňuje priamo do bubna práčky a nastaví sa cyklus na nižšiu teplotu.
Používajte aviváže, čím si zjednodušíte pranie a ochránite oblečenie. Pracie gély majú v kombinácii s avivážami výnimočnú vlastnosť – chránia vlákna tkanín a uľahčujú žehlenie. Oblečenie sa menej krčí a dlhšie si zachováva nová vzhľad.
Nepreplňte práčku. Do bubna dajte optimálne 80% bielizne, čím umožníte potrebný pohyb jednotlivých kusov oblečenia. Prací gél tak ľahšie prenikne do hĺbky vlákien. 

gél Persil


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.