Výnimočný pocit sviežosti pre vašu bielizeň | Gélové kapsule Persil

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Príchod jari sa odzrkadlí aj v domácnosti, ktorá si žiada poriadnu inventúru. Výnimkou nie je ani šatník. Zimné svetre postupne z vešiakov vytláčajú ľahké jarné blúzky a do outfitov kombinujeme kúsky, ktoré niekoľko mesiacov ležali v skrini. Aby ste sa cítili skutočne pohodlne, nezabudnite ich pred prvým nosením ošetriť a vyprať.
S novinkou Persil Duo-Caps Emerald Waterfall od spoločnosti Henkel doprajete svojmu oblečeniu extra dávku sviežosti. Vaša bielizeň bude ako nadýchaná.

bielizeňS Persil Duo-Caps Emerald Waterfall sa o dokonalý výsledok prania nemusíte obávať. Oblečenie bude čisté, žiarivé a extra svieže. Každá kapsula obsahuje unikátnu technológiu Freshness booster, vďaka ktorej zažijete výnimočný svieži pocit chladivých kvapiek vodopádu.
Gélové kapsuly v sebe spájajú niekoľko ingrediencií. Sviežosť prináša bergamot a zelené listy paradajok, harmóniu levanduľa, bulharská ruža a kvety ylang-ylang. Hĺbku a teplo doplní santalové a cédrové drevo v spojení s jantárom a pižmom.

Novinka je vhodná pre všetky typy práčok. Okrem toho použitie kapsule je jednoduché, rýchle a efektívne – stačí ju vložiť do bubna práčky ešte pred pridaním oblečenia. Pri kontakte s vodou sa začne ihneď rozpúšťať a priamo do vlákien bielizne sa dostane 100% pracej sily.

Persil Duo-Caps Emerald Waterfall môžete kúpiť v troch veľkostiach – 14 ks, 28 ks, 36 ks.
Maloobchodná odporúčaná cena za balenie 14 ks je 3,99 Eur.

persil pre bielizeň

 

Spoločnosť Henkel

Spoločnosť Henkel je už roky garanciou kvality.
Vďaka silným značkám, inováciám a technológiám zastáva Henkel vedúce postavenie na trhu v spotrebiteľských, aj priemyselných odvetviach. V oblasti lepidiel je Henkel divízia Adhesive Technologies celosvetovým lídrom na trhu v rámci všetkých priemyselných segmentov.
V oblastiach Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedúcich pozíciách vo viacerých trhoch a kategóriách vo svete.

Spoločnosť založili v roku 1876 a má za sebou viac než 140 úspešných rokov. Tri najvýznamnejšie značky, Persil (prací prostriedok), Schwarzkopf (starostlivosť o vlasy) a Loctite (lepidlo) spolu vygenerovali tržby v hodnote viac než 6 miliárd eur.
Henkel zamestnáva viac než 50 000 ľudí po celom svete, ktorí spolu tvoria zanietený a veľmi rôznorodý tím, spájaný dôslednou firemnou kultúrou, spoločným záujmom vytvárať trvalo udržateľnú hodnotu, ako aj zdieľaním spoločných hodnôt. Ako uznávaný líder v oblasti udržateľnosti, je Henkel na popredných priečkach v mnohých medzinárodných indexoch a hodnoteniach.
Na Slovensku pôsobí Henkel vo všetkých troch strategických oblastiach už od roku 1991. Henkel Slovensko predáva viac ako 50 značiek a dnes zamestnáva viac ako 1 600 pracovníkov.

— PR článok —

svieža bielizeň


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.