Aj vy môžete mať myslenie prvej ligy | Talkshow

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Možno ste nevedeli, že iba 13% ľudí využíva svoj talent pri práci. Hovorí to prieskum agentúry Gallup na vzorke 2 milióny ľudí na celom svete. Neuveriteľné je, že až 78% ľudí nevyužíva svoj talent  vôbec – jednoducho si len prídu odpracovať svojich 8 a pol hodiny, nejako to prežiť a odísť.
Prečo ideme len na 13% nášho potenciálneho výkonu? Prečo sa nenaštartujeme a neodomkneme svoj potenciál?

Aj o tom bude talkshow Jozefa Banáša, do ktorej si pozval dvoch výnimočných ľudí. Bývalého prezidenta Microsoftu, súčasného mentora a kouča Jana Mühlfeita. A úspešného podnikateľa a majiteľa Poradcu podnikateľa Juraja Málika. „V žilinskom kaštieli Gbeľany sa udeje niečo mimoriadne – organizátorkám z klubu “Myslenie prvej ligy” sa podarilo spojiť dvoch mužov, ktorí patria v súčasnosti k najúspešnejším českým a slovenským motivátorom,“ teší sa Jozef Banáš.

 

Talkshow Jozefa Banáša

Reč bude najmä o našom talente, ako ho využívať, ako odhaliť svoje silné stránky a zapojiť ich do každodenného života.
Dozviete sa tiež, ako využívať svoje srdce, aby ste zažívali šťastie na svojej ceste za úspechom. Známi motivátori vám poradia, ako riadiť svoj život a ako sa správne rozhodovať.
Hovoriť sa bude aj o knihách – Jozefa Banáša ako sú Kódy, Velestúr ai., ale aj Jana Mühlfeita, ktorý napísal napríklad Pozitivní leader.
Jednoducho, počas niekoľkých hodín jedinečnej talkshou zistíte, ako mať myslenie prvej ligy.

 

Myslenie prvej ligy

Obaja hostia sú úspešní hráči „prvej ligy“.
Jan Muhlfeit je motivačný kouč vrcholových športovcov a manažér, bývalý prezident Microsoft Europe (7 rokov), pričom sa učil od jedného z najúspešnejších ľudí planéty Billa Gatesa. Prednášal na prestížnych svetových univerzitách, spolupracoval s ďalšími svetovými lídrami a mysliteľmi. Bol hosťom v globálnych talkshow, ktoré sledovali milióny divákov.

Juraj Málik je motivátor, vizionár a zakladateľ úspešnej firmy Poradca podnikateľa.
 „Je pre mňa cťou, že som sa v spoločnosti týchto mužov ocitol aj ja. Vystúpenie Mirky Miškechovej je už len šľahačkou na torte tohto nepochybne sľubného večera. Veľmi sa naň teším a pozývam každú a každého, kto si chce precvičiť mozog,“ odkazuje Jozef Banáš, ktorý má na Facebooku vyše 10.000 fanúšikov.

Jozef Banáš patrí  medzi najúspešnejších a najprekladanejších slovenských autorov. V slovenčine už predal vyše 200.000 kníh a pravidelne sa v anketách popularity objavuje na najvyšších priečkach. Najväčšími hitmi sú Kódy 9, 1 a 7, ďalej Idioti v politike, Zastavte Dubčeka!, Zóna nadšenia, Sezóna potkanov a ďalšie. Aktuálne píše knihu o M.R.Štefánikovi.

myslenie prvej ligy

 

Kedy, kde a za koľko?

Organizátorom talkshow je Myslenie prvej ligy klub.
ikona termínAkcia sa koná vo štvrtok 12.apríla 2018 o 19:00 v Kaštieli Gbeľany (Hlavná 140, Gbeľany – google map).
Vstupné: 18,00 € – voľné sedenie. Vstupenky si môžete kúpiť TU.
Na mieste v deň podujatia bude cena 20,00 €.
Talkshow potrvá dve hodiny, po nej bude diskusia a autogramiáda kníh hostí.
Parkovanie pre účastníkov akcie je zabezpečené na parkovisku zámku zadarmo.

kaštieľ gbeľany


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.