Fanúšikovia jasajú. 3 nové Harry Potter knihy

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zdá sa, že sága Harry Potter sa nikdy neskončí. Našťastie 🙂 V kinách už beží pokračovanie Fantastických zvierat: Grindelwaldove zločiny a do kníhkupectiev pribudli tri nové knihy, ktoré Harry Potter fanúšikov rozhodne potešia.
Napríklad 3D sprievodca po čarodejníckej škole Rokfort so zaujímavými informáciami zo zákulisia filmov o Harrym Potterovi. Alebo knižka, v ktorej sa dozviete o výrobcoch prútikov, Ollivanderovcoch, o samotnom výbere prútika, ale aj o pohyboch a technike používania čarovných prútikov. Nechýbajú súboje a samozrejme popis všetkých prútikov, ktoré sa objavili vo filmoch Harry Potter.

 

Harry Potter: Rokfort

Harry Potter RokfortToto je špecialita, pri ktorej zaplesá každé potterovské srdce. Interaktívny sprievodca po slávnej strednej škole čarodejníckej.
Táto kniha obsahuje nádherné trojrozmerné vizualizácie rokfortských interiérov aj exteriérov. Môžete tak vstúpiť na metlobalové ihrisko, do Zakázaného lesa či Núdzovej miestnosti a zažijete rokfortské chodby a učebne na vlastnej koži. Vďaka neopakovateľným 3D modelom akoby ste tam boli!
Na každej stráne objavíte zaujímavosti zo života na Rokforte a poodhalíte rúško nejedného tajomstva.
Okrem úžasných veľkých modelov nájdete v knihe aj menšie, ktoré oživujú kľúčové predmety z príbehov. Napríklad Záškodnícku mapu alebo lietajúci Ford Anglia.

Pozrite si VIDEO rozloženej knihy, ako perfektne vyzerá:

 

Harry Potter: Filmové prútiky

Harry Potter filmové prútikyVyše 150 strán plných čarovných prútikov. Akom viete, vo svete mágie sa čarodejnice a čarodejníci cítia bez prútika neúplní. Je to viac než len nástroj, je to zdroj sily, ich predĺžená ruka. Dokonca prútik reprezentuje povahu svojho majiteľa.
Prútiky, čo sa objavili na filmových plátnach, boli do detailov navrhnuté a špeciálne vyrobené: od elegantného, jemným viničom obrasteného prútika Hermiony Grangerovej až po odstrašujúce a kosťami vykladané prútiky smrťožrútov.
Kniha Filmové prútiky je magickým obrazovým sprievodcom o kúzelných prútikoch, ich tvorcoch a výrobe s podrobným opisom a rôznymi zaujímavosťami z natáčania.

 

Harry Potter: Velká kniha o kouzelných filmech

Harry Potter velká kniha o filmochA napokon úžasná kniha v českom jazyku, ktorá je vizuálnou kronikou práce umelcov a filmárov, ktorí v ôsmich potterovských filmoch premenili mágiu na realitu. Stovky a stovky úžasných umeleckých diel, od produkčných konceptov až po skice a grafiky, umožňujú fanúšikom voľný prístup ku kreatívnemu procesu, vďaka ktorému svet kúziel ožil na filmovom plátne.
Vyše 350-stranová Velká kniha o kouzelných filmech vás zavedie do čarovného sveta, texty dopĺňajú fotografie, ilustrácie a mnohé citáty.
Mimochodom, tu si môžete prečítať 7 vecí zo sveta Harry Pottera, ktoré ste nevdeli.

 

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.