Ako ozdobiť steny kúpeľne? LED zrkadlá, obrazy alebo plagáty

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kúpeľňa je jedno z najdôležitejších miest v každom jednom dome, a preto je dôležitá nielen jej funkčnosť, ale aj estetika. Často však ide o náročné podmienky, v ktorých sa tvorí vlhkosť a vyskytuje voda. Preto bude výber vhodných dekoračných doplnkov na stenu obmedzený.

My vám ale s výberom vhodných nástenných kompletov do tejto miestnosti pomôžeme. Rámy s fotografiami, LED zrkadlá do kúpeľne alebo plagáty priťahujú pozornosť a zároveň zdobia vašu miestnosť, v ktorej robíte všetko dôležité, od jednoduchého bielenia zubov až po relaxáciu.

 

LED zrkadlá do kúpeľne

Z pohľadu Feng Shui je zavesenie zrkadiel v kuchyni nielen možné, ale aj nevyhnutné! Ich povrch odráža pozitívnu energiu a mnohokrát ju znásobuje. Vyberajte si ale modely, s ktorými budete mať pri údržbe čo najmenej starostí.

Na zrkadle sú viditeľné všetky škvrny a aj tie najmenšie kvapky vody, takže ich budete musieť často umývať. Nezabudnite ani na bezpečnosť. Musíte si kúpiť špeciálne teplo odolné sklo, najmä ak ho plánujete zavesiť priamo nad zdroj vykurovania.

Aby plnili svoju hlavnú funkciu, nezabudnite aj na ich dostatočné osvetlenie. Ak si chcete ušetriť prácu, čas aj financie, investujte do moderných LED zrkadiel do kúpeľne. Splnia všetky vaše očakávania.

ako ozdobiť kúpeľňu

 

Fotografie a grafika do kúpeľne

Obrázky visiace na stene majú špeciálne kúzlo. Môže to byť jednoduchá grafika, zmysluplný nápis alebo umelecké dielo. Môžu súvisieť so štýlom kúpeľne, napríklad v retro štýle, kde budú však trochu vyblednuté.
V kúpeľni, ktorú používajú deti, môžeme zasa umiestniť rozprávkové postavičky alebo zvieratá, ktoré najmenší milujú. Takáto grafika je lacná, takže ich bez výčitiek svedomia môžete v priebehu času nahradiť.

 

Farebná stena

Hra s farbami je najjednoduchší a najlacnejší spôsob, ako zmeniť interiér kúpeľne. Takzvané „farebné škvrny“ dodávajú pestrosti tlmených farieb rozmanitosť. Niekedy sa oplatí použiť aj šablónu. Monochromatické povrchy sú často nudné a farbou ich môžete oživiť a pozitívne ovplyvniť vašu pohodu a náladu v tejto miestnosti, kde často aj relaxujete. Nebojte sa toho.

— PR článok —
Foto: Unsplash.com


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.