Viete ako zapôsobiť svojím oblečením a doplnkami?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 Šaty robia človeka. Určite to poznáte a možno sa podľa toho aj riadite. Veď ľudia nevnímajú len to, čo hovoríme, všímajú si aj naše gestá, mimiku a samozrejme to, ako vyzeráme. Pri pohovore o zamestnanie vytvára naše oblečenie a úprava zovňajšku dôležitý prvý dojem – zamestnávateľ nás zhodnotí už pri prvom podaní ruky a tento dojem sa s nami „vlečie“ neraz veľmi dlho. Ako teda zapôsobiť a zanechať ten prvý dojem čo najlepší? Prirodzene – nielen správaním, prístupom, ale aj tým, ako sa obliekame a ako si upravíme zovňajšok.

Prežívanie a vnútorné pocity, životné situácie, nálada, charakter – to všetko sa prenáša von a do výberu nášho oblečenia. Áno, duša je zrkadlom, no v takomto svojskom ponímaní aj vnútorným odevom našej osoby.

Veľakrát to však ako vonkajší prejav nestačí a predsa len musíme siahnuť po adekvátnom odeve. A práve ženy majú v tomto smere široký a pestrejší výber, preto im nemôžeme mať za zlé, ak si urobia radosť a využijú pestrú ponuku.

 

Topánky vás prezradia

Vedeli ste, koľko toho o vás prezradia topánky?
Rozhoduje samozrejme to, ako vám sedia, či sa vám páčia, ale už samotný výber prezrádza všeličo o vašej povahe, vzťahu k ľuďom, o vašom temperamente.

Veľkej obľube sa u žien tešia topánky ako také, či už sú to lodičky, balerínky, čižmy, športová obuv…
Muži si neraz myslia, že ich majú ženy príliš a zbytočne veľa. Niektoré dámy dokonca desiatky topánok na rôzne príležitosti.

No v poslednom období sú mimoriadne obľúbené napríklad kožené lodičky s vysoko kvalitným spracovaním a prevedením. Sú elegantné, štýlové, kvalitné a komfortné. Máloktorá dáma im dokáže odolať 🙂 Skvostný módny doplnok, ktorý je veľmi ľahké kombinovať na viaceré účely.

 zapôsobiť sa dá aj topánkami

Elegantné a luxusné

Rôzne účely, rozmanité ročné obdobia a určite aj nálada. To všetko rozhoduje o aktuálnom výbere vhodnej obuvi.
Na denné nosenie počas letných mesiacov spomínané lodičky.
Na chladnejšie obdobie si zvykne žena vybrať topánky, ktoré viac chránia je nohy pred chladom, pričom nesmieme zabúdať na dôležitý vkus. Kožené čižmy, ktoré sú úžasne elegantné a v luxusnom zhotovení. To sú tie pravé radosti pre nejednu ženu. Na vysokom opätku, látkové, s dnes módnymi strapcami, v pestrých aj jemných farbách, to všetko máte k dispozícii v internetovom obchode za super cenu.

 

Skúste zapôsobiť

Fantázii sa medze nekladú nielen pri obliekaní, ale ani pri výbere vhodného šperku. Nie je podstatné vlastniť kráľovský diamant vsadený do niekoľko karátového drahého kovu.
V e-shopoch nájdete zaujímavú ponuku náramkov z rôznych materiálov a v rôznych prevedeniach. Každý si vyberie, dokonca aj náročnejšie dámy. Strieborné, oceľové, kožené, Swarovski náramky, perlové, či diamantové.
Šperky pre výnimočné ženy, ktoré potešia a dotvoria celkový dojem, ktorý potrebujete urobiť. Spolu s oblečením a osobnosťou, ktorá z vás vyžaruje, zažiarite na stretnutiach, večierkoch, na rokovaniach.

Veď každá žena sa rada ozdobí krásnym šperkom, ktorý podčiarkne jej osobnosť.

— PR správa —


Zdielať

About Author

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.