Box na hračky a iné pomôcky, ktoré vám pomôžu udržať poriadok v detskej izbičke

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hovorí sa, že malé deti prinášajú malé starosti a veľké o niečo väčšie. Pre rodičov nie je žiadna novinka, že mať deti znamená neustály boj s neporiadkom v detskej izbičke. Najskôr rodičia riešia chaos s hračkami a v školskom veku s oblečením alebo pomôckami do školy. Všetky problémy s udržaním poriadku vyriešia boxy na hračky a iné pomôcky, do ktorých uložíte momentálne nevyužívané veci.

ikona dievčatkoBox na hračky – praktická pomôcka i dekoračný predmet

Obávate sa, že by box na hračky narušil estetiku izby? Nemusíte sa už obávať vďaka nádherným boxom na hračky, ktoré nájdete v ponuke obchodu JUKKI. Výber dizajnov a farieb vás ohúri na prvý pohľad. Rozmery boxu sú prispôsobené tomu, aby sa dal zasunúť pod police alebo do skrine, keď chcete upratané veci skryť pred deťmi. Kôš na hračky JUKKI patrí medzi najpredávanejšie úložné pomôcky z viacerých dôvodov, ktoré aj vás presvedčia, že musíte kúpiť nie jeden, ale viac kusov.

ikona dievčatkoÚložný box na hračky – motívy, ktoré skrášlia detskú izbu

Prvou výhodou je už spomínaný dizajn, ktorý sa hodí do chlapčenskej i dievčenskej izby. Pre dievčatá je určená ružová farba boxu, kôš s kvietkami alebo s rozkošným motívom zvieratiek. Arzenál výbavy chlapčenskej izbičky skvele doplní úložný box na hračky v modrej a sivej farbe. Nádherný je box na hračky s obrázkami hviezdičiek a lietadiel. Skladom v obchode JUKKI nájdete aj desiatky iných motívov, ktoré rýchlo skombinujete so zvyškom zariadenia miestnosti.

ikona dievčatkoBox na hračky – jednoduchá manipulácia a údržba

Ďalšou výhodou boxov na hračky je jednoduchá údržba. Úložné boxy sú vyrobené z bavlny, takže sa dajú v prípade ušpinenia ľahko vyprať. Veľmi praktická je tiež manipulácia s boxom. Úložný box má po stranách ušká, pomocou ktorých ho prenesiete k hračkám a po uprataní box uložíte na požadované miesto. Do boxu sa zmestia nielen hračky, ale aj plienky, príslušenstvo na kojenie alebo detské oblečenie. Vždy budete mať všetko po ruke. V detskej izbe udržíte poriadok a navyše vytvoríte útulné a pekné prostredie. Box na hračky je pre deti ideálny tiež z dôvodu, že nevyvoláva alergie vďaka antialergickej výplni.

ikona dievčatkoPohodlné nákupy s JUKKI – aké úložné pomôcky dokúpiť?

Kúpte v obchode JUKKI aj iné pomôcky pre deti, ktoré vďaka jednotným motívom vytvoria vizuálnu symbiózu a úžasné prostredie v každej miestnosti. JUKKI sa riadi sloganom “Podporujeme super rodičov”. Zaraďte sa medzi spokojných zákazníkov a dokúpte do svojej výbavy i iné kvalitné pomôcky, ktorých cena vás vskutku poteší. JUKKI je totiž nielen predajcom, ale aj výrobcom predávaného detského sortimentu, čím je obchod zárukou skvelých cien. Aké ďalšie príslušenstvo vám odporúčame nakúpiť?

izba pre školákaPrečítajte si tiež
Ako má vyzerať izba pre školáka? Čo tam nesmie chýbať?

ikona dievčatkoOrganizér na postieľku

Poriadok v okolí detskej postieľky dokážete udržať pomocou organizéra, ktorý sa pripevňuje na priečky postieľky. Svoje bábätko nemusíte počas starostlivosti ani na sekundu opustiť. Do organizéra uložíte hračky a všetko potrebné pre komfort dieťatka, napríklad detskú kozmetiku, plienky či náhradný cumlík. Na sklade má obchod JUKKI organizér s 5 vreckami, takže o priestor nebudete mať núdzu. Organizér na postieľku je podobne ako úložný box a iné výrobky JUKKI bezpečný a komfortný na používanie. Vďaka šnúrkam pevne drží na postieľke a zmes bavlny s velvetom je zdravotne neškodná. Pekné detské motívy a farby sa dajú kombinovať s inými pomôckami JUKKI.

ikona dievčatkoNádoba na doplnky

K postieľke na poličku či komodu môžete uložiť JUKKI nádobu na doplnky. Zlaďte ju s organizérom na postieľku a pekne doplní aj boxy na hračky. Vyčarujete priam rozprávkovú atmosféru. Navyše budete mať v izbičke všetko dokonale zorganizované. Nádoba na doplnky je dostatočne veľká, aby ste do nej mohli uložiť vlhčené obrúsky, detskú kozmetiku a drobnosti pre starostlivosť o bábätko. Po odrastení dieťatka sa nádoba stane funkčnou dekoráciou v kúpeľni.

ikona dievčatkoPoriadok a organizácia aj počas prechádzok

S bábätkom trávite veľa času doma a na prechádzkach. Postarajte sa o to, aby ste aj počas prechádzok nemuseli drobnosti a hračky hľadať, ale ich mali uložené na jednom mieste. Ako na to? Ku kočíku môžete pripevniť tašku na rukoväť kočíka. JUKKI tašky na kočík sú priestranné, je ich možné pripevniť na rôzne modely kočíkov a okrem toho sa dajú nosiť aj ako taška cez plece. Odolajú mechanickému poškodeniu a vlhkosti v prípade daždivého počasia. Podľa mamičiek je taška na kočík prakticky členená na priečinky a vrecká, do ktorých sa zmestia fľaše na kojenie, nádoby na mlieko, plienky i oblečenie pre bábätko. Bonusom je vzhľad tašky, ktorý sa hodí ku všetkým typom kočíkov.

TS, foto: Pixel-shot / Adobestock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.