Chcete zažiť niečo nové? Vyleťte k oblakom!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dni sa pomaly predlžujú, priam vás volajú za novými zážitkami. Vo svojom okolí už ale všetko poznáte a navyše vám chýbajú dobrí sparring partneri. Čo teda s načatým dňom? Určite ho nepreseďte doma, vyberte si z ponuky zážitkov veľa nevšedného, nezabudnuteľného, ba dokonca adrenalínového.

 

Vo dverách lietadla predsa nestojíte každý deň

Ste zdraví ako ryba a psychicky odhodlaní na skutočne búrlivý zážitok? Ako pre vás navrhnutý býva adrenalínový tandemový zoskok s úchvatným spomienkovým záznamom. V podstate celý proces sa začína úplne pokojne. Na začiatku niet ničoho, čo by vám dvíhalo tlak. Užívate si cestu na letisko, podáte si ruku s inštruktorom, do rúk aj na telo sa vám dostávajú samé nové veci. Treba však vedieť, na čo konkrétne slúžia.

 

Krok za krokom k oblakom

Po príchode je vyhradený čas na teoretickú prípravu na zoskok. So svojou trémou nezostávate sám, respektíve zabúdate na ňu každou novou informáciou o tom, aký profesionálny a bezpečný zoskok máte pred sebou. Spoznáte techniku a pravidlá zoskoku, naučíte sa nevyhnutné pozície a na záver sa dáte do postroja.

Aj ďalšia fáza má ešte ďaleko od adrenalínu. V lietadle sa vám naskytne krásny výhľad, sedíte a nasávate idylickú atmosféru. Všetko sa ale mení po dosiahnutí potrebnej nadmorskej výšky. Ďalej sa vám otvárajú dvere na pád rýchlosťou takmer 250 km/h.

splav hronaPrečítajte si tiež
Splav Hrona. Nezabudnuteľný zážitok.

 

Chcete radšej len plachtiť medzi oblakmi?

Pre „citlivejšie“ povahy sú vhodnejšie napr. zážitkové lety, ktoré umožnia spoznať tie najväčšie mestá a veľhory úplne z inej perspektívy. Živá, nespútaná voľnosť nielenže mení pohľad na už známu dennú či nočnú scenériu, ale aj na vaše doposiaľ všedné dni. Let možno absolvovať aj vrtuľníkom, vetroňom alebo rogalom. A tak málo stačí, aby vám svet ležal pri nohách… Zážitkovým letom môžete teda odštartovať novú etapu svojho života!

Zdroj obrázku: Ilyshev Dmitry / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.