Dokáže odolať jeho charizme a sexepílu? Šteklivá romanca Iba medzi nami

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iba medzi nami je ďalšia lahôdka pre dámy – romantika a erotika, vášnivé scény, k tomu humor, ktorý vás niekedy priam rozosmeje a svižný príbeh, ktorému podľahnete. Výborne vymodelované postavy a dialógy, ktoré si budete užívať. Chris a Hayden sú ako noc a deň, absolútne rozdielni ľudia a predsa – život a osud sa vedia s nami pekne zahrať. Nádherná romanca.

Som bohatý, mocný a dokážem si získať ktorúkoľvek ženu, na ktorú ukážete. Jednoducho, môžem mať všetko…ale prečo sa potom cítiť vnútri tak prázdno a vyprahnuto?
Mám plán: beriem si dovolenku, opúšťam svoj privilegovaný život a budem putovať po Európe bez peňazí, bez kontaktov a s novou identitou…

Romanca Iba medzi nami

Miliardár Christopher má všetko, čo chce, vrátane každej ženy, na ktorú ukáže. No vnútri sa cíti prázdny. Rozhodne sa cestovať po Európe inkognito s batohom na chrbte, aby zistil, kým v skutočnosti je. Bez peňazí a ľudí, na ktorých by sa mohol spoľahnúť. Lenže preplnený a zapáchajúci hostel nie je úplne to, čo si predstavoval.

Až do chvíle, keď sa na posteľ oproti nemu neprisťahuje nová spolubývajúca Hayden. Christopher z nej nevie spustiť zrak. Je krásna, nevinná a inteligentná. Ani zďaleka to nie je žena, po akej by obvykle túžil, no niečo na nej je. Avšak ona s ním chce byť iba kamarátka a drží si ho od tela. Christopher nechápe, ako dokáže odolať jeho sexepílu a charizme. Dokáže si získať jej dôveru a napokon aj lásku?

„Nikdy si nebol na pracovnom pohovore, a napriek tomu máš prácu snov. Vlastníš luxusné byty v New Yorku, Londýne a Paríži a ďalšie nehnuteľnosti po celom svete. Máš zbierku športových áut v hodnote desať miliónov dolárov. Všetci si z nejakého nepochopiteľného dôvodu myslia, že si strašne sexi a že ti stačí, aby si sa čo i len pozrel na nejakú ženskú a hneď jej spadnú nohavičky… či už je vydatá, alebo nie je,“ vyrátava Jameson pokojne.
Otvorím ústa, aby som sa bránil, ale nevyjde zo mňa ani slovo.
„A navyše… nebudeš chodiť s nijakým priemerným dievčaťom, pretože také by bolo pod tvoju úroveň,“ poznamená Tristan.
„Nikto nechce chodiť s priemernými babami!“ ohradím sa rozčúlene.

 

Keď nezrelý chlap dozrieva…

Cestovať s Chrisom je naozaj osviežujúci a zábavný zážitok. Novinka Iba medzi nami vás vtiahne, vychutnáte si putovanie, ale predovšetkým rozdielnosť Hayden a Chrisa. Zvykne sa vravieť, že protiklady sa priťahujú, ale títo dvaja boli naozaj absolútne rozdielni. A práve preto to medzi nimi iskrilo.
Obaja vám prirastú k srdcu, obľúbite si ich a držíte im palce. Láska proste hory prenáša a je krásne sledovať, ako aj dvaja odlišní ľudia nachádzajú k sebe cestu a môžu si byť navzájom obohatením.

Iba medzi nami je 4.diel mimoriadne obľúbenej a šteklivo-zábavnej série Milesov klub od T.L.Swanovej. Začalo sa to knihou Raz za život, pokračovalo príbehom Na druhý pokus, potom prišla trojka Bez zábran a teraz teda novinka Iba medzi nami.
Svižné, zábavná, skvele napísaná séria, v ktorej nechýbajú emócie, vášeň a nečakané prekvapenia. Niekde sa budete smiať, inde si trošku poplačete.

Veľmi dobre vykreslený prerod Chrisa, ktorý bol v podstate taký rozmaznaný chlapec, ktorý má všetko. Nič mu nechýba a všetko dostáva ako na zlatom podnose. Postupne však počas svojho putovania začína vnímať svet z iného pohľadu, z inej perspektívy. Zrazu vidí problémy a starosti iných ľudí. Začína si vážiť maličkosti. A prirodzene, zamiluje sa…

partner na celý životĎalšie tipy na
KNIŽNÚ ROMANTIKU.

Foto: LepšíDeň.sk, Grada.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.