Doplnky, ktoré zvýšia váš komfort v aute

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moderné strojové príslušenstvo spĺňa niekoľko dôležitých funkcií. Slúži ako dekorácia interiéru, vďaka čomu vozidlo vyzerá exkluzívne, nezabudnuteľne a tiež zvyšuje bezpečnosť a komfort jazdy vodiča a cestujúcich na dlhých cestách. Tieto užitočné detaily môžu navyše zdôrazniť vašu individualitu – preferencie, vkus a zvyky.
Ktoré doplnky to presne sú a zvýšia komfort vo vašom aute? Sada tvrdokovových vrtákov v kufri alebo povinná pohotovostná výbava?

 

Navigácia

Navigačný prijímač bude užitočný aj pre tých, ktorí mesto poznajú ako svoju dlaň. Prístroj vám pomôže nájsť najlepšiu trasu pre výlety do krajiny a tiež vám nedovolí stratiť sa v neznámej oblasti. Pri vytváraní trasy navyše navigátor zohľadňuje prítomnosť „dopravných zápch“, čo šetrí v prvom rade váš čas a niekedy aj peniaze.

 

Panoramatické zrkadlá

Tieto doplnky sa zmestia pod čelné sklo a poskytujú jasný výhľad na zadnú hemisféru. Zjavnou výhodou panoramatického zrkadla oproti štandardnému modelu je, že ho nie je potrebné otáčať a „nastavovať“. Motorista nemusí meniť ani polohu hlavy! Zariadenie je mimoriadne užitočné pri jazde po meste v dopravných špičkách, keď sa nezaobíde bez neustáleho prestavovania z jedného jazdného pruhu do druhého.

zarosené okná a rýchle vyhriatie autaPrečítajte si tiež
Zarosené okná a rýchle vyhriatie auta v zime.

 

Univerzálny držiak do auta

Nielen prítomnosť univerzálneho prídavného budíka, ale aj držiaka v aute určite oceníte.  V originálnom prevedení vám umožnia tieto doplnky využívať v aute rôzne zariadenia a mať pod kontrolou všetky dôležité údaje.  Stačí si vybrať vhodného a overeného dodávateľa.

 

Autokoberce

Tieto doplnky ochránia nielen karosériu vozidla pred predčasnou koróziou, ale tiež výrazne uľahčujú čistenie interiéru – na nich sa spravidla koncentruje všetka špina a piesok z nôh cestujúcich a vodiča. Takže, ak si to chcete uľahčiť a zachovať auto v dokonalom stave, myslite na tieto doplnky, bez ktorých sa nezaobídete.

— PR článok —
Foto: Pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.