Doprajte svojej pleti mladosť a sviežosť

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Takmer  každá žena má isté skúsenosti  s používaním rôznych denných, nočných, ale aj očných krémov. Veď kto by to z nás nepoznal? Vekom pribúdajú aj vrásky, ktoré nám hlavne na tvári prekážajú a pripomínajú roky, ktoré sa nedajú zastaviť. A tak siahneme po všelijakých prostriedkoch, aby sme stále vyzerali mlado a krásne, aj keď už nemáme dvadsať.

 

Pre lepší pocit každej ženy

Všetky túžime byť krásne, elegantné, príťažlivé. Potrpíme si na svoj zovňajšok, ktorého súčasťou je aj naša pleť. Pravdepodobne neexistuje žena, ktorá by nepoužívala žiaden kozmetický prípravok. Krémy sa stali našimi každodennými spoločníkmi a rozhodne nemáme o ne núdzu.

Platí to aj v prípade pleťových krémov, ktoré na našu pleť pôsobia ako balzam na dušu. Pleť každej z nás je vystavená dennodenne mnohým vplyvom vonkajšieho prostredia a zrkadlia sa na nej aj naše emócie. Azda najjemnejšou pokožkou je tá v okolí očí, pretože je veľmi jemná a citlivá. Pomôcť jej môžu rôzne očné krémy, ktoré dodajú našej pokožke pod očami lepšiu elasticitu, zbavia nás kruhov či vrások.

prírodná liečivá kozmetika pre krásnu pleťPrečítajte si tiež
10 liečivých rastlín pre vašu krásnu pleť a pokožku.

 

Správna starostlivosť o pleť

Už aj mladé dievčatá vedia, že kozmetické prípravky neslúžia iba na skrášlenie pleti, ale v prvom rade jej poskytujú starostlivosť a výživu. Jedným z nich je aj pleťové sérum, ktorého význam niekedy podceňujeme. Možno si myslíme, že používať sérum je strata času a financií, ale možno ho nepoužívame správne. Mali by sme si ujasniť, čo od daného produktu očakávame a podľa toho sa zariadiť.

V prvom rade je dôležité pri výbere séra riadiť sa typom našej pleti. Každá pleť si totiž vyžaduje iný druh pleťového krému, séra, masky či výživového doplnku. Ak budeme mať v tom jasno, potom už len postačí naučiť sa dané sérum správne aplikovať na pleť.

— PR článok —
Foto: Sofia Zhuravetc / Shutterstock.com       


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.