Geniálne tričko IconSpeak. Prelomte jazykovú bariéru!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aj vy radi cestujete, ale nie vždy sa dohovoríte anglicky a vtedy nastupujú nohy-ruky? Prípadne ani tá vaša angličtina nie je slávna a pomohol by nejaký špeciálny tlmočník? Máme pre vás super tip – nové tričko IconSpeak. Skvelý, jednoduchý nápad. Užitočné tričko s potlačou 40-tich univerzálnych ikoniek, s ktorými sa dokážete spýtať na najbližšiu reštauráciu, kde je wi-fi alebo pitná voda, alebo si objednať v pube čapované pivko.

 

Stačí ukázať prstom a druhá strana pochopí 🙂

Tričko IconSpeak

„Veľakrát sme boli konfrontovaní s jazykovou bariérou, ktorú sme prekonali len vďaka tomu, že sme na papier, na mapu alebo do hliny kreslili niekoľko znakov a symbolov,” vysvetľujú autori nápadu George, Steven a Florian. “Napadlo nám, že by bolo skvelé mať pre istotu pripravenú základnú sadu ikon.”
No a výsledkom je tričko IconSpeak, ktoré určite zaujme každého správneho cestovateľa. Tieto originálne kúsky nájdete na  www.iconspeak.world

IconSpeak tričko

Tričko IconSpeak v rôznych farbách, veľkostiach a modeloch.

IconSpeak je v rôznych veľkostiach, farbách i modeloch. Všetky sú s potlačou, na ktorej nájdete 40 univerzálnych ikon. Napríklad posteľ so strieškou ako ubytovanie, lietadlo – kde je letisko, autobus akože kde nájdem najbližšiu stanicu autobusov, či tanier s príborom – kde je najbližšia reštaurácia?

Takéto tričko je ideálne v situáciách, keď sa potrebujete dohovoriť s miestnymi a nepoznáte ani jeden spoločný jazyk. Spomínaní chalani ho vymysleli po jednom nepríjemnom dobrodružstve s rozbitou motorkou kdesi vo Vietname…

čili papričky a IconSpeak

Je to jasné. Pálivé jedlo:-)

 


Zdielať

About Author

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.