GLAMI spúšťa unikátnu funkciu Vyhľadávanie podľa obrázkov

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pre tých, ktorí chcú mať módnu inšpiráciu stále po ruke, spúšťa vyhľadávač módy GLAMI novú funkciu Vyhľadávanie podľa obrázkov, ktorá výrazne zvýši šancu nájsť vysnívaný kúsok alebo podobné produkty.
GLAMI je jednou z prvých platforiem na Slovensku, ktorá túto unikátnu službu v módnej e-commerce ponúka. Zatiaľ funguje cez mobilný web a tablet, okrem SR aj v Česku, Rumunsku a Maďarsku. Do konca roka 2019 bude služba k dispozícii aj cez webové rozhranie a v mobilnej aplikácii vo všetkých krajinách, kde GLAMI pôsobí.

GLAMI ako jedna z prvých firiem na Slovensku spúšťa
unikátnu funkciu Vyhľadávanie podľa obrázkov!

 

Vyhľadávanie podľa obrázkov

glami vyhľadávanie podľa obrázkovVyhľadávač módy GLAMI dlhodobo poskytuje svojim užívateľom tie najjednoduchšie cesty k tomu, ako nájsť vysnívaný módny produkt, rozširuje technologické funkcie a nachádza nové možnosti vo vyhľadávaní. Najnovšie ako jeden z prvých na Slovensku spustil vizuálnu funkciu Vyhľadávanie podľa obrázkov, ktorá výrazne urýchli celý proces vyhľadávania produktov v reálnom čase.
Používateľ sa už nemusí spoliehať len na kľúčové slová, podľa ktorých módny kúsok alebo doplnok hľadá. Od tejto chvíle stačí použiť fotografiu akéhokoľvek odevu, ktorý má na sebe konkrétna osoba alebo obrázok stiahnutý z internetu. Nahrá ho do vyhľadávača pomocou obrázkov a ten okamžite nájde podobné zhody.

Zároveň môže užívateľ čerpať inšpiráciu z outfitov, ktoré sú na stránkach už naštylizované. Potom len stačí kliknúť na ten najlepší z nich a vyhľadávač jednotlivé kúsky nájde.
“Na základe rastúceho dopytu o vyhľadávanie produktov prostredníctvom GLAMI sa neustále snažíme túto funkciu zjednodušovať a prinášať užívateľom tie najlepšie cesty, ako vysnívaný odev rýchlo nájsť. Vďaka tejto službe môžu ľahko nájsť podobný model ako ten, ktorý vidia napríklad na kamarátke alebo na sociálnych sieťach.
Stačí kúsok odfotiť alebo obrázok uložiť do telefónu, nahrať do vyhľadávača na glami.sk a ten okamžite nájde nespočetné množstvo alternatív, ktoré sú v danej chvíli u našich partnerských e-shopov k dispozícii. Zároveň vďaka tomu ponúkame užívateľom vysoko intuitívny zážitok v podstate na jedno kliknutie, ”
vysvetľuje Hana Zachová, Brand Manager GLAMI.

 

1,6 milióna produktov a 460 e-shopov

Vyhľadávanie pomocou obrázkov začína byť vidieť aj u ďalších internetových obchodov, a to predovšetkým v zahraničí. V čom má však GLAMI veľkú výhodu je škála produktov, v ktorej umožňuje svojim užívateľom vyhľadávať. V súčasnosti možno na slovenskom GLAMI nájsť viac ako 1,6 milióna produktov z viac ako 460 e-shopov na jednom mieste. Používateľ teda nie je obmedzený pri použití tejto funkcie ponukou jedného obchodu, ale môže si vyberať rovno zo stoviek z nich.

Funkcia Vyhľadávanie podľa obrázkov je novou službou tohto druhu, ktorá je na Slovensku vo fashion e-commerce k dispozícii. Používateľom na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a Rumunsku slúži od septembra 2019 prostredníctvom mobilného webu a tabletu a k dispozícii bude aj cez webové rozhranie ako aj v mobilnej aplikácii do konca roka 2019 vo všetkých ostatných krajinách, kde módny vyhľadávač GLAMI aktuálne pôsobí.

Návod, ako Vyhľadávanie podľa obrázkov používať, si môžete pozrieť v tomto videu:

Samotná funkcia je k dispozícii cez mobilný telefón a tablet na tejto adrese.

O Glami.sk
Módny vyhľadávač GLAMI.sk bol spustený 17. októbra 2016 a už v prvom roku svojej existencie predčil všetky očakávania. GLAMI umožňuje na jednom mieste vyhľadávať podľa rôznych kategórií módne kúsky a značky naprieč 460 slovenskými e-shopmi.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.