Jennifer Lopez v novej romantickej komédii Nová šanca

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vynikajúca komédia, v ktorej hviezdi Jennifer Lopez, či Vanessa Hudgens. Vtipný a romantický príbeh o tom, že nikdy nie je neskoro začať odznova. Film o ceste jednej obyčajnej mladej ženy za šťastím…

Maya (hrá ju Jennifer Lopez) oslavuje 43. narodeniny, pracuje v miestnom supermarkete a má jediné želanie – aby po 15 rokoch práce v obchode získala pozíciu vedúcej. Nikdy síce nebola manažérkou, ale pozná svojich zákazníkov a neustále prichádza s novými nápadmi ako vyhovieť ich požiadavkám.
Vysnívané miesto však dostane kolega, ktorý má ten správny titul a CV. Maya totiž nemá tak prepotrebný vysokoškolský diplom 🙁
Napriek tomu, že ju priateľ Trey (Milo Ventimiglia) a najlepšia kamarátka utešujú, že to neznamená koniec, Maya si neverí. Po štyridsiatke sa predsa nedá začínať odznova!

Pomôže jej však narodeninový darček od synovca – dokonale prehľadný a kompletne vymyslený životopis, vďaka ktorému úspešne absolvuje pracovný pohovor vo veľkej firme. Nová identita naozaj obsahuje všetko, dokonca aj fotografie s prezidentom Barackom Obamom, jej jazykové superschopnosti (plynule hovorí mandarínčinou) a má obchodný titul z prestížnej univerzity v Pensylvánii. Tento nový profil jej dá novú šancu a dopomôže jej k vysnívanej pozícii.
Zdá sa teda, že Maya stojí na prahu svojej novej kariéry. No tým sa jej ťažkosti ani zďaleka nekončia…

Jennifer Lopez vo filme Nová šanca

 

Zábavná romanca Nová šanca

Jennifer Lopez sa už dávnejšie vyjadrila, že sa jej nepáči, keď ženy odpisujeme v určitom veku a posúvame ich na druhú, či tretiu koľaj. „Nová šanca je príbeh, ktorý ukazuje, že všetky ženy môžu urobiť ešte viac, byť viac a neobmedzovať sa vo svojich snoch,“ povedala Jennifer Lopez.

V Amerike sa začal premietať tento film tesne pred Vianocami 21.12.2018, ale do slovenských kín prišla Nová šanca od 3.januára 2019. Pozrite si trailer k filmu nižšie – naozaj stojí za to.

 

Jennifer Lopez a nová pesnička

Vo filme Jennifer Lopez nielen uvidíme, ale naspievala doň aj pesničku. A hneď ústrednú melódiu Limitless, ktorú predstavila naživo na American Music Awards.
Keď si ju vypočujete, zamilujete sa do nej. Rozhodne má našliapnuté stať sa novým hitom. A Jennifer je stále sexi kočka, akoby nestarla 🙂

Pozrite si ďalšie fotografie z filmu Nová šanca:

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

plagát k filmu Nová šanca

 


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.