Kvalitné detské kočíky pre pohodlie a bezpečnosť detí

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Neviete sa dočkať príchodu bábätka do rodiny, no ešte stále nemáte kočík? Ako budúci rodičia si jeho výber nenechávajte na poslednú chvíľu, aby ste potom neboli sklamaní. V tomto článku sa dozviete, čo by mali spĺňať kvalitné detské kočíky.

 

Prečo nepodceniť jeho výber?

Pred samotným nákupom si treba uvedomiť, že detské kočíky sa využívajú približne 2-3 roky. Nejedna rodina za ten čas vystrieda niekoľko kočíkov a dôvody bývajú rôzne. Hlavne mladí rodičia sa často rozhodnú pre kočík z druhej ruky a snažia sa nájsť čo najviac dostupné možnosti.

Časom môžu zistiť, že kočík nevyhovuje potrebám dieťaťa a koniec koncov ani oni nie sú spokojní s funkčnosťou, stabilitou, výbavou a hľadajú ďalší. Takto nakoniec investujú viac peňazí, času a energie do kúpy ďalšieho kočíka. Najlepším riešením je staviť na overené kvalitné kúsky, s ktorými budete mať na tie 2-3 roky pokoj.

 

Ako vybrať správny kočík?

Široká ponuka kočíkov v internetovom obchode kociky.sk obsahuje rôzne typy spolu s množstvom príslušenstva, ktoré zlepšuje ich využitie a zvyšuje pohodlie detičiek. K dispozícii sú svetoznáme značky

  •  Cybex
  • Mutsy
  • Peg Pérego
  • Britax Römer
  • Moon
  • Egg a mnoho ďalších.

Môžete sa stretnúť s rôznymi druhmi – hlboké kočíky, športové, golfové či obľúbené kombinované (trojkombinácie a dvojkombinácie).

ako vybrať správny detský kočík

 

Kombinovaný kočík

Štýlový kočík trojkombinácia je medzi rodičmi najviac vyhľadávaný. Dôvodom je jeho praktickosť. S jeho kúpou získate 3 v 1 – hlboký kočík, autosedačku a športový kočík. Hlavnou výhodou je, že nemusíte kupovať všetko zvlášť, pretože trojkombinácia je veľakrát finančne výhodnejšia. Jej ovládania sa vôbec nemusíte obávať – prvotriedne značky vynikajú jednoduchým a rýchlym skladaním jednou rukou.

Medzi ďalšie výhody patrí to, že ho môžete využiť do akéhokoľvek terénu. Odolná konštrukcia a kvalitné kolieska zvládnu bežné prechádzky v meste i náročnejšie terény na výletoch v prírode. V teplom počasí sa hlboký kočík raz-dva premení na šikovnú športovú verziu. Netreba zabudnúť ani na kompaktnosť, trojkombinácia i dvojkombinácia kočíky sa ľahko skladujú a sú ideálne na cestovanie.

ako vychovať úspešné detiPrečítajte si tiež
9 osvedčených rád, ako vychovať úspešné deti

 

Súrodenecký kočík

Rodičia, ktorým sa narodili dvojičky, zažívajú dvojnásobnú radosť a potešenie, ale aj starosti. Výrobcovia však nezabudli ani na nich a pokiaľ aj vy očakávate príchod dvoch bábätiek, stavte na špičkový kočík pre dvojičky, ktorý im poskytne maximálne pohodlie. Pred nákupom vám ale odporúčame zmerať všetky dvere, aby cez ne prešla konštrukcia. Do úzkych a malých priestorov je vhodnou voľbou kočík s vaničkami za sebou alebo nad sebou. Ak však nie ste obmedzení priestorom, môžete investovať do kočíka s vaničkami vedľa seba.

Dopraje svojmu bábätku to najlepšie z najlepšieho. Podrobné informácie o jednotlivých značkách, modeloch a ich výbavách nájdete na stránke kociky.sk. Veríme, že pre svoje dieťatko nájdete to pravé.

 

— PR článok —
Foto: Kociky.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.