Minimalistická kúpeľňa je stále populárna

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Každá kúpeľňa musí byť funkčná, no zároveň príjemná a štýlová, aby ste v nej dokázali relaxovať. Kúzlom minimalistického interiérového zariadenia je fakt, že dokáže priestor prevzdušniť a opticky zväčšiť. Veľa ľudí môže brať za výhodu aj to, že neutrálne farby v kúpeľni umožňujú jednoduchý výber nábytku a interiérového zariadenia.

 

Výhody minimalizmu

  • Minimalistické interiérové zariadenie je funkčné bez zbytočného zaberania miesta.
  • Priestor môžete ušetriť pre dizajnový prvok, ako je zrkadlo, prípadne si môžete zaobstarať poličku.
  • Minimalistické vodovodné batérie sú jedinečným dizajnovým prvkom do každej kúpeľne. Jednoduchý a nenápadný dizajn batérie dokáže skutočne zaujať.
  • Kúpeľňa pri tomto štýle pôsobí čisto a elegantne, vďaka čomu vyniknú prvky, ako sú vodovodné batérie, skrinky alebo samotný dekor.

minimalistický štýl v spálniPrečítajte si tiež
Minimalistický štýl pre vašu spálňu. Tipy a triky.

 

Populárny dizajnový prvok

Nábytok do kúpeľne by mal byť efektívny, ale dôležitý je aj samotný dizajn a zladenie materiálov. Prírodné materiály sú neodmysliteľnou súčasťou mnohých minimalistických interiérov. Betón je nielen stavebný materiál, ale aj estetický a dizajnový prvok, ktorý si nájde uplatnenie v nejednej modernej kúpeľni. Výhodou je aj jeho pestrá ponuka farebných odtieňov. Nemusíte sa držať len čiernej, bielej alebo sivej farby, populárne sú aj odtiene hnedej. Na výber máte tiež rôzne povrchy, pre kúpeľňu je populárny najmä lesklý povrch.

Minimalistický štýl interiérového zariadenia so sebou prináša veľa výhod, ktoré oceníte pri bezchybnom ladení nábytku so samotným dekorom. Na eshope Glast.sk nájdete moderné a elegantné batérie do kúpeľne, ktoré, ako samotný prvok stoja za povšimnutie. Pri minimalistickom štýle oceníte opticky väčší priestor, ktorý spolu s nábytkom dokáže vytvoriť harmonický a príjemný interiér. Neutrálne farby spolu s dostatkom miesta budú skvelým útočiskom na relaxáciu.

— PR článok —
Foto: onzon / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.