Nahliadnite do ženskej mysle a inšpirujte sa, ako by mala vyzerať žiadosť o ruku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

O dokonalých zásnubách sníva každá jedna žena. Avšak, len minimum mužov vie tieto predstavy zhmotniť a preniesť do praxe. Ak to cítite rovnako, môžete sa pokúsiť s nami nahliadnuť do mysle žien a nájsť v niekoľkých zaujímavých tipoch dobrý zdroj inšpirácie, ako by táto významná udalosť mala vyzerať.

 

Vyberte si vhodnú chvíľu

Prísť však na to, kedy je ten najlepší čas na žiadosť o ruku nie je jednoduché. A v podstate vhodná doba ani neexistuje. Niektorým mužom stačí už mesiac na to, aby vedeli, že ich priateľka je tá pravá a ideálna partnerka na celý život. Iní si radšej počkajú.

Ak nemáte v tom jasno, popremýšľajte nad tým a odpovedzte si na otázku, či lepšiu ženu nikde inde nenájdete a chcete s tou aktuálnou zdieľať všetky svoje radosti aj starosti? Ak sú vaše odpovede kladné, potom s novým diamantovým prsteňom smelo do toho.

 

Nájdite to najlepšie miesto

Ak máte jasno v tom, že vaša partnerka je tá pravá a chcete ju požiadať o ruku, to je len prvé dôležité rozhodnutie vášho života. Ďalšou úlohou bude správny výber miesta, ktoré vám môže pomôcť alebo aj uškodiť.

Za ideálne miesto sa považuje dovolenka, na ktorú všetci ale nemajú, pretože kúpili spomínaný diamantový zásnubný prsteň. V jednoduchosti je ale krása, preto to skúste troška tradičnejšie, napríklad v štýlovej reštaurácii v Jasnej. Romantické prostredie reštaurácie s panoramatickou terasou a nádherným výhľadom dodá tejto udalosti správny nádych a pevne veríme, že vám pomôže výsledok ovplyvniť.

Myslite aj na fakt, že je lepšie, ak vás konkrétne miesto aj vzájomne spája. Romantická žiadosť o ruku môže byť aj na Vianoce. Otázku môžete ukryť do skladačiek puzzle, fotografií alebo vysloviť na prechádzke či lahodnej káve.
Uvidíte, že s týmito možnosťami určite nič nepokazíte.

— PR článok —
Foto: Africa Studio/Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.