PANDORA ako darček na Vianoce

Pinterest LinkedIn Tumblr +

PANDORA šperky na Vianoce predstavujú ideálny darček, ktorý spája eleganciu, originalitu a trvalú hodnotu. Je to vynikajúci spôsob, ako vyjadriť lásku, uznanie alebo priateľstvo.

Prečo PANDORA?

PANDORA šperky sú obľúbené medzi ženami všetkých vekových kategórií po celom svete už dlhé roky. Ich jedinečný dizajn a možnosť personalizácie sú ideálne pre vyjadrenie osobného štýlu. Výber šperku pre ženu síce môže byť niekedy výzvou, ale vďaka pestrému sortimentu značky to ide ľahko.

Po akom kúsku siahnuť?

Asi najznámejšie sú klasické hadíkové náramky PANDORA. Môžete na ne pridávať rôzne korálky, prívesky a iné ozdoby. Ženy ich majú radi najmä preto, že si ich môžu vyskladať presne podľa seba. Ak takýto náramok ešte nemá, bude to ideálna voľba. V prípade, že náramok už vlastní, vyberte jej zo širokej ponuky symbolických alebo ozdobných korálok.

Korálky môžu zachytávať najkrajšie životné okamihy ako narodenie dieťaťa, narodeniny, promócie či svadbu. Okrem toho nájdete aj množstvo kúskov, ktoré pripomínajú milovanú rodinu, domácich miláčikov, ale aj rôzne záujmy.

V ponuke šperkov PANDORA nájdete kúsok pre každú ženu. Nemusíte kupovať len náramok. Siahnite, napríklad, po elegantných zladených setoch náhrdelníka a náušníc. Radosť vie pod stromčekom spraviť aj štýlový prsteň alebo jemný ozdobný náramok, na ktorý sa už žiadne korálky nepridávajú.

Pri výbere akéhokoľvek šperku však myslite na štýl obdarovanej. Dbajte hlavne na farbu kovu, ktorú nosí najčastejšie. Nemusíte sa však obávať. Šperky PANDORA nájdete zo striebra aj žltého zlata, ale aj v prevedení so žltým alebo ružovým pozlátením.

pandora šperky Vianoce

Ako vybrať správnu veľkosť?

Ideálna veľkosť náramkov z kolekcie PANDORA ME a Moments je 2 cm dlhšia ako obvod zápästia obdarovanej. Približnú veľkosť môžete nenápadne zistiť aj tak, že dámu chytíte okolo zápästia dvoma prstami. Potom už len zmeriate vnútorný obvod elipsy vytvorenej prstami. Ak si trúfate, môžete zápästie zmerať aj v spánku pomocou šnúrky alebo stuhy.

Pri prsteňoch to je o niečo zložitejšie, ale určite vám pomôže, ak si nenápadne požičiate jeden z tých, ktoré už vlastní. Môžete ich zobrať so sebou do predajne alebo aspoň odmerať pomocou rôznych meracích pomôcok.

Správna veľkosť: Aby ste vybrali správnu veľkosť, je dobré vedieť, či má vaša partnerka radšej priliehavé alebo voľnejšie šperky. Pri náramkoch je vhodné pridať k obvodu zápästia približne 2-3 cm navyše, aby bol náramok pohodlný.

Ako zabaliť darček?

PANDORA šperky sú známe aj svojim štýlovým balením. U autorizovaných predajcov vám šperky zabalia do originálnych krabičiek a taštičiek PANDORA. To vám ušetrí starosti s balením. Ak chcete pripraviť dokonalé prekvapenie, vymeňte značkovú taštičku za obyčajnú alebo zabaľte krabičku do pekného vianočného papiera.

TS, foto: Sofia.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.