Prečo je Sardínia ideálna destinácia na dovolenku s deťmi?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hľadáte vhodnú destináciu na relax s menšími deťmi? Máme pre vás v zásobe prekvapivú rodinnú destináciu, ktorou je nádherný ostrov Sardínia, prezývaný „Karibik Stredozemného mora“. Láka nielen tyrkysovým morom a množstvom slnka, ale aj hromadou zábavy a akcie.
Zistite, prečo je Sardínia taká ideálna pre váš výlet s deťmi a čo všetko tam môžete zažiť.

 

Sardínia je ako stvorená na vypustenie pary

Či už nevšedná turistika napríklad s oslíkmi, jazda na koni, surfovanie, čľapkanie sa v bazéne a v mori, lezenie v dobrodružnom parku – na príjemnej dovolenke na Sardínii majú vaše deti možnosť poriadne si zacvičiť. Večer všetci najmenší padajú do postieľky spokojní a unavení, tí starší si môžu ešte oddýchnuť a užiť si vlahú letnú noc na terase.

Sardínia dovolenka s deťmi

 

Môžete dovolenkovať na farme

Roztomilé zvieratká, veľké lúky na pobehovanie a možno aj bazén: agroturistika je typická pre Sardíniu a ako stvorená pre deti! Vy a vaša rodina žijete na farme s miestnymi obyvateľmi a ponoríte sa do ich každodenného života a môžete ochutnať ich domáce a chutné produkty.

 

Rýchly príchod a krátke vzdialenosti pri ceste na dovolenku

Na Sardíniu sa s rodinou dostanete za chvíľku – s dobou letu dve až tri hodiny vám a malým deťom nuda rozhodne nehrozí! A aj keď ste na mieste, s prenajatým autom sa rýchlo dostanete z bodu A do bodu B, takže za týždeň dovolenky môžete z ostrova spoznať a vidieť veľa krásneho. Len nezabudnite tým najmenším pre ich nôžky a príjemné cesty vziať do kufra tie najpohodlnejšie detské topánky.

exotickú dovolenkuPrečítajte si tiež
10 tipov na exotickú dovolenku.

 

Veľa miesta na pláži v plytkej vode

Či už rodičia alebo deti, každý na exotike miluje pláž – a na Sardínii máte v tomto smere obrovský výber. Biely piesok láka stavať hrady z piesku a na mnohých plážach, napríklad v La Ciaccia alebo v Marina di San Pietro, sa voda mierne zvažuje, aby sa deti mohli bezpečne hrať na brehu a zároveň čľapkať vo vode. Ak chcete spoznať aj krásny podmorský svet tohto ostrova, určite si pribaľte do kufra aj šnorchel. Uvidíte, že vy aj deti si dokonale oddýchnete.

— PR článok —
Foto: NadyaEugene/Shutterstock.com, TipTravel.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.