Moja recenzia na puzdro na Samsung Galaxy s10

Pinterest LinkedIn Tumblr +

V mobile mám celý život: kalendár, kontakty, všetky heslá, aplikácie od banky, jednoducho všetko. Pád môjho telefónu z balkónu ma len uistil, že kúpa puzdra a ochranného skla bola najlepšia investícia v živote.
Po niekoľkých rokoch príjemného používania môjho starého Samsungu som sa rozhodol kúpiť si nový telefón. Hľadal som telefón, ktorý mi vydrží aspoň 4 roky, bude mať dostatok voľného miesta a samozrejme, bude robiť perfektné fotky z výletov a dovoleniek.
Keďže som Samsungu verný už niekoľko rokov, voľba padla jasne na nový Samsung Galaxy S10, ktorý mi pomohli vybrať deti.

 

Kryty, puzdrá, obaly, sklá

Ešte predtým, než som si mobil objednal, rozhodol som sa, že si zaobstarám aj kryt a ochranné sklo. Hľadal som si odolný obal a vyberal som si na základe pozitívnych hodnotení.
Rozhodnutie padlo na obal Spigen Slim Armor CS, ktorý ma okrem odolnosti zaujal malou zásuvkou na karty či peniaze. Hovorím si, hrubší obal s dvojitým dnom bude tlmiť následky pádov a každodenných katastrof lepšie.

puzdro na samsung Spigen Slim Armor CS

Zdroj: Etuo.sk

 

Moje deti sa neustále sťažujú na prasknutý displej či ošúchaný alebo zlomený mobil. To je niečo, čomu jednoducho nerozumiem. Ak niekto investuje nemalé finančné prostriedky na kúpu nového mobilu, prečo si nezaobstará aj kryt aj sklo?
Približne 30-eurová investícia do doplnkov vám predsa zaručí, že mobil môžete využívať viac ako len jeden či dva roky. Je síce pravda, že mobil by mal byť pevný a niečo vydržať, no povedal som si, že mi to za to stojí. A spravil som dobre.

puzdro na samsung

Zdroj: Etuo.sk

 

Testovací pád

O tom, že sa oplatí kúpiť si kryt za pár eur hovorí aj moja príhoda. Predtým, ako si idem ľahnúť, idem sa nadýchať čerstvého vzduchu na balkón. Popri tom si pozerám konverzácie s priateľmi, kalendár alebo sociálne siete. Tvar a veľkosť nového telefónu bol však pre moje ruky novinkou, vyšmykol sa mi a spadol na terasu pod nami.
V tej chvíli som mal slzy na krajíčku. V župane a papučiach som vybehol za susedom a o 23:00 mu netrpezlivo zvonil na zvonček. Sused bol našťastie hore, otvoril mi dvere od terasy a obaja sme sa natiahli za mobilom.

Úprimne povedané, čakal som, že telefón bude úplne na šalát, a márne kúsky. Zničený a polámaný, no nestalo sa tak. Telefón pád prežil bez jediného škrabanca a prasknutej obrazovky. Neveril som vlastným očiam a telefón som si dokonale preskenoval. Nič.

Ak si kupujete drahý telefón, určite si priplaťte za kvalitný obal na mobil. Z mobilu sa môžete tešiť niekoľko rokov a nemusíte sa obávať denno-denných pádov. Ušetríte si tak množstvo menších infarktov, ktoré s telefónom denne zažívate.

Pozrite si viac z rubriky TECHNOLÓGIE.fitness náramok pulz

Zdroj: Bigstock.com, Etuo.sk
— PR článok —

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.