Siete proti hmyzu vám zaistia pokojný spánok po celú noc

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spíte radi pri otvorenom okne? Problém nastane vo chvíli, keď si k vám nájde cestu smädný komár alebo otravná mucha. Práve komárom sa toto leto mimoriadne darí – napríklad v Bratislave vyliaty Dunaj vytvoril veľmi dobré podmienky pre komáre. Tých je dosť aj v iných lokalitách Slovenska a okrem nepríjemného zvuku, pichania môžu niektoré prenášať aj choroby.
Zadovážte si siete proti hmyzu a vychutnajte si ničím nerušený spánok. Poradíme vám, prečo si zaobstarať sieťky a aké typy sú k dispozícii.

 

5 dôvodov pre siete proti hmyzu

Spokojne spíte a zrazu v tme okolo vás začne bzučať skupinka komárov hľadajúcich svoju obeť. So svitaním vás intenzívne budí otravná mucha poletujúca okolo uší.
Je vám aspoň jedna z týchto situácií povedomá? Obe majú jednu spoločnú vec – v spálni týmto ľuďom chýbajú siete proti hmyzu. Tu je 5 dôvodov, prečo si ich konečne zaobstarať:

 1. Ochránia vás pred vniknutím komárov, pavúkov, včiel a iného drobného hmyzu, nemusíte mať preto obavy z nepozvaných nočných návštev.
 2. Jemná sieťovina zachytáva aj poletujúci prach a peľ, takže eliminuje príznaky alergie na práve kvitnúce stromy a kvety. Pokojný spánok je zaručený.
 3. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá a netreba akýkoľvek manuálny zásah do okien či fasády; na pripevnenie sietí a ich demontáž na konci sezóny si vystačíte so základným náradím a párom šikovných rúk.
 4. Údržba sietí proti hmyzu vám zaberie len chvíľu – stačí si navlhčiť handričku a zotrieť rám aj sieťovinu či ich vyčistiť vysávačom.
 5. Siete proti hmyzu Minirol sa vyrábajú priamo na mieru vašim oknám či dverám. Ich zhotoveniu preto predchádza presné vymeranie otvorov, aby sedeli naozaj dokonale a plnili tak svoj účel na 100 %.

siete proti hmyzu komáre muchy

 

Stačí si len vybrať

Existuje niekoľko druhov sietí proti hmyzu a záleží len na vašich preferenciách a možnostiach:

 • Pevné siete proti hmyzu vhodné do plastových, drevených a hliníkových rámov.
 • Rolovacie siete pohybujúce sa vo vodiacich lištách a navíjajúce sa na hriadeľ.
 • Plisované siete pre akokoľvek veľké či nepravidelné otvory.
 • Rolovacie siete proti hmyzu pohybujúce sa vo vodiacich lištách a navíjajúce sa na hriadeľ.
 • Posuvné siete do dverí uchytené a jazdiace v koľajniciach.

repelent proti komáromPrečítajte si tiež
Tip na domáci prírodný repelent proti komárom a kliešťom.

 

Plisé sieť MAGNUM

S rastúcim trendom veľkoformátových okenných výplní, ako sú napríklad HS portály, ktorých krajné rozmery sa stále posúvajú, rastie aj potreba na osadenie týchto otvorov sieťami proti hmyzu.
Odpoveďou na tieto požiadavky trhu je práve nová plisé sieť MAGNUM. Aké má výhody?

 • funkčná šírka je až do 6 m
 • má čistý a moderný dizajn
 • montáž je jednoduchá a rýchla

Tak čo, vybrali ste si? Uvidíte, že okenné siete proti hmyzu vám umožnia spať celú noc ako dudok.

siete proti hmyzu komáre muchy

— PR článok —
Foto:  Minirol.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.