Tipy, ako si zjednodušiť náročné prípravy na najdôležitejší deň vášho života

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Stres a minimum času vám plánovanie najdôležitejšieho dňa vo vašom živote značne komplikujú? V tom prípade by ste sa mali zastaviť a zvážiť, či niekde na okolí neexistuje jednoduchšia cesta, vďaka ktorej by ste získali nielen čas, ale aj peniaze.
Existuje veľa malých vylepšení, ktoré môžete v procese plánovania svadby urobiť, aby ste si zmiernili stres a užili si veci spojené so svadbou a jej prípravou bez obmedzení. Poďme sa spoločne na ne pozrieť.

 

Urobte VŠETKO online

Ak ste zo starej školy, môže byť pre vás lákavé kúpiť si jeden z tých super pekných zošitov na plánovanie svadby alebo zakladačov. Naša ďalšia rada ale znie, odolajte pokušeniu a naplánujte si svadbu výhradne online. Existuje toľko (bezplatných!) online svadobných nástrojov, ktoré sú ľahko dostupné a zdieľateľné a pripravené vám dobre poslúžiť. Rovnako si môžete cez internet vybrať aj štýlové šaty pre družičky a ušetriť si čas aj peniaze za cestu do obchodných domov.

 

Využite donášku kvetov v Bratislave

Nevyhnutnou súčasťou každej svadby sú kvety, ktoré ale nemôžete vyberať niekoľko týždňov dopredu, pretože by do svadby nevydržali. Osloviť rýchlu donášku kvetov v Bratislave ale môžete. Dohodnite si s kvetinárstvom, čo všetko potrebujete a v deň svadby alebo pár dní pred si sálu vyzdobíte ako vám to vyhovuje čerstvými kvetmi.

svadobný deň a líčeniePrečítajte si tiež
Nalíčte sa na svadobný deň sama | FOTOpostup.

 

Rezervujte si miesto all inclusive

Miesta ako hotely, vidiecke kluby a banketové sály často zahŕňajú stravovanie a ďalšie služby vo svojich balíkoch. Rezerváciou all-inclusive miesta si teda ušetríte čas (a možno aj peniaze) pri hľadaní a najímaní ďalších predajcov a váš proces plánovania bude ešte bezproblémovejší s menším počtom telefonátov, e-mailov a podobnými vecami.

 

Plánujte pomocou telefónu

Poznáte tie chvíle, keď sa bezhlavo hráte s telefónom, keď čakáte u lekára, stojíte v rade v banke alebo sedíte vo vlaku? Namiesto pozerania smiešnych videí na YouTube využite tieto chvíle na plánovanie svadby. Jedným telefonátom a kliknutím na obrazovku mobilu môžete vybaviť množstvo vecí a plánovanie svadby pritom nemusí byť tak časovo ani finančne náročné.

— PR článok —
Foto: golubovystock/Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.