Trendy 2023: Výber topánok pre muža

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Topánky sú kľúčovým aspektom šatníka každého muža a trendy na rok 2023 sú o miešaní štýlu s pohodlím. S pokračujúcim hitom práce z domova veľa ľudí stále hľadá topánky, ktoré sú štýlové a pohodlné na dlhé sedenie. Tu je niekoľko kľúčových trendov, ktoré treba mať na pamäti pri výbere topánok pre mužov v roku 2023.

Po prvé, tenisky sú stále silné. Trend athleisure je na vzostupe už niekoľko rokov a nevykazuje žiadne známky spomalenia. Tenisky sú skvelou voľbou pre mužov, ktorí chcú vyzerať štýlovo a zároveň sa cítiť pohodlne. Hľadajte topánky pánske s elegantným, moderným dizajnom a vysokokvalitnými materiálmi.

Čo je vlastne trendy?

Ďalším trendom, ktorý je na vzostupe, je používanie udržateľných materiálov. Keďže si čoraz viac ľudí uvedomuje vplyv rýchlej módy na životné prostredie, ľudia hľadajú topánky, ktoré sú vyrobené z ekologických materiálov. Hľadajte topánky vyrobené z recyklovaných materiálov, ako je recyklovaný plast alebo repasovaná koža. Tieto topánky sú nielen šetrnejšie k životnému prostrediu, ale aj skvele vyzerajú a nosia sa veľmi pohodlne.

Tretím trendom je použitie výrazných, jasných farieb. Pánske topánky sú už tradične dostupné v obmedzenej škále farieb, ale to sa mení. Hľadajte topánky v jasných, výrazných farbách, ako je žltá, oranžová a červená, aby ste svojmu outfitu dodali šmrnc.

starostlivosť o topánkyPrečítajte si tiež
Starostlivosť o topánky. Tipy, aby vám vydržali dlhšie.

Okrem vyššie uvedených trendov je ďalším trendom, ktorý si v roku 2023 získava na popularite, používanie jedinečných textúr a vzorov. Pánske topánky už nie sú len obyčajné a jednoduché, dizajnéri experimentujú s rôznymi textúrami, ako je hadia koža a krokodíl, ale aj s odvážnymi vzormi, ako sú geometrické tvary a abstraktné vzory. Tieto jedinečné textúry a vzory dodajú každému outfitu nádych osobnosti a urobia výzor.

Ďalším trendom, ktorý by mal byť populárny v roku 2023, je návrat klasických štýlov. Pánske topánky prešli v posledných rokoch mnohými zmenami, pričom populárne sú nové a odvážne vzory. V roku 2023 sa však od mnohých mužov očakáva, že sa trend vráti späť ku klasike, ako sú mokasíny a oxfordky, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Tieto klasické štýly sú nielen nadčasové, ale aj všestranné, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre každú príležitosť.

výber topánok 2023

Kvalitné materiály

Ďalším dôležitým trendom v roku 2023 je používanie vysokokvalitných materiálov. S rozmachom rýchlej módy si mnohí ľudia čoraz viac uvedomujú vplyv lacnej, zle vyrobenej obuvi na životné prostredie. Kvalitné materiály, akými sú koža a semiš, sú nielen odolnejšie, ale aj lepšie vyzerajú a dlhšie vydržia. Očakáva sa, že tento trend porastie v roku 2023, keď si viac ľudí uvedomí dôležitosť investovania do dobrých topánok.

Napokon, v roku 2023 sa topánky nenosia len z praktických dôvodov, ale hlavne z tých módnych. Muži sa čoraz viac zaujímajú o vytvorenie zladeného vzhľadu svojich outfitov a topánky sú toho dôležitou súčasťou. Zladiť farbu a štýl topánok s outfitom je čoraz dôležitejšie a očakáva sa, že tento trend bude pokračovať aj v roku 2023.

Stručne povedané, pri výbere topánok pre muža v roku 2023 zvážte trendy trvalo udržateľných materiálov, odvážnych a jasných farieb, tenisiek, pohodlia, jedinečných textúr a vzorov, klasických štýlov, vysoko kvalitných materiálov a zladených topánok s outfitom. S ohľadom na tieto trendy môžete nájsť topánky, ktoré sú nielen štýlové a pohodlné, ale aj odolné, udržateľné a všestranné.

výber topánok 2023

TS, foto: blog.ccc.eu


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.