Uvažujete nad vianočnými darčekmi? Pár tipov, ktoré by vám mohli výber uľahčiť

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vianoce tu už budú za mesiac a možno ešte nie všetci máte vymyslené nejaké tie darčeky. A pokiaľ aj vy patríte k ľuďom, ktorí každý jeden boží rok bojujú s vymýšľaním čo kúpiť, nebojte sa, nie ste jediní. No ale na to, aby ste si nemuseli lámať hlavu sme vám priniesli niekoľko tipov na, v podstate celkom zaujímavé, a nie tak veľmi tradičné darčeky, ktoré môžu potešiť fakt každého. Ste zvedaví? Tak čítajte ďalej.

darčekNiečo čo vám zmení celý život

Pokiaľ ste chlap a už sa dlhšiu dobu pohrávate s myšlienkou, že si vašu priateľku alebo snúbenicu už konečne vezmete za svoju ženu, možno nie je na škodu kúpiť svadobnú obrúčku. Aj vianočné obdobie môže byť práve skvelým časom, kedy si ich konečne vymeniť.

darčekNový pohľad na svet

vianočný darček laserová operácia očíMožno ste si po prečítaní tohto podnadpisu povedali, čo vám to tu tárame za nezmysly. Ako môžeme darovať niekomu nový pohľad na svet. No ale zamyslite sa… nie? Nič? No tak dobre, nebudeme vás už viac naťahovať. Tak čo taká laserová operácia očí? V dnešnej dobe má veľmi veľa ľudí problém s očami. No a našťastie sú tu technológie, ktoré nás vedia zbaviť šošoviek alebo okuliarov. A pokiaľ máte niekoho blízkeho, kto trpí problémami so zrakom, možno nie je na škodu ak sa mu viacerí poskladáte práve na takúto operáciu, ktorá mu opäť vráti skvelý zrak.

darčekNiečo pre kreatívnych ľudí

Ak máte šikovné ručičky a stále niečo vymýšľate, vyrábate, práve toto by ste mohli využiť vo váš prospech, pokiaľ budete vymýšľať nejaké tie vianočné darčeky. Veď pri darčekoch nejde ani tak o samotný darček, ako možno o to gesto. A ľudia si často krát viac cenia niečo, čo je z vašej výroby, ako napríklad nejakú tú poukážku alebo blbôstku, ktorá časom zapadne prachom. Vyrobte im niečo, čo ich poteší. Namaľujte obraz, vyrobte niečo z hliny, uštrikujte, proste čokoľvek čo vás baví.

darčekPre športových nadšencov

Veľmi veľa ľudí inklinuje práve k športu a rôznym športovým aktivitám. Niektorí chodia behať, iní zas cvičiť do posilňovne a niekomu zas stačí domáce cvičenie. No a pokiaľ máte nejakého športového nadšenca, môžete mu kúpiť nejakú tú pomôcku na cvičenie, či už domácu sadu činiek, stacionárny bicykel, hrazdu, vibračnú plošinu, stepper, proste čokoľvek. Na výber je toho dnes na trhu veľmi veľa.

ako s vianočnými darčekmi? tu sú tipy

darčekPre čerstvé mamičky/budúce mamičky

Možno máte vo vašom okolí ženu, ktorá sa stala čerstvou matkou alebo je ešte len v očakávaní. Samozrejme, že pre ňu nie je momentálne možno ani krajší darček ako to, že porodila/porodí na svet zdravé, krásne dieťatko. Ale, aj tu sa môžete vyhrať s vianočnými darčekmi. Napríklad kúpiť plienky, nejaké to oblečenie, výbavičku alebo iné praktické veci, ktoré mamičku odbremenia aspoň na chvíľu od nákupov týchto rýchlo sa míňajúcich vecí. Taktiež môže byť skvelým darčekom aj podprsenka na kojenie, vďaka ktorej sa môže pohodlne pohybovať, cvičiť a zároveň aj nakŕmiť svoju malinkú ratolesť.

darčekPre osobnostný rozvoj

Veľmi veľa ľudí je vo fáze, kedy na sebe chce nejakým spôsobom pracovať a zlepšovať sa. Veď my sme pre seba hnacím motorom a pokiaľ chceme napredovať, je to to najlepšie čo pre seba môžeme urobiť. Otvorí nám to dvere vo viacerých sférach. Takže vynikajúcim nápadom na darčeky môžu byť rôzne kurzy alebo workshopy. Či už sa človek chce naučiť nový jazyk, zlepšiť sa v nejakom jazyku, naučiť sa variť, šiť, fotiť, programovať, proste čokoľvek, splňte mu jeho sen v podobe nejakého kurzu.

alternatívny vianočný stromčekPrečítajte si tiež
Nechcete kupovať vianočný stromček?
Tieto alternatívy tiež navodia magickú atmosféru.

darčekOddych a relax

No a čo môže byť najlepšie pre človeka, ako to, že dostane čas a priestor pre seba, na relax. Tuto sa môžete fakt vyhrať. Skvelým darčekom môže byť napríklad wellness pobyt, kde si človek neskutočne oddýchne a načerpá nové sily. Pre ľudí, ktorí majú problémy s chrbticou si môžete pripraviť voucher v podobe masáží. Pre ženy, ktoré sa o seba rady starajú, venovať napríklad poukaz v podobe Beauty day, ktorý môže zahŕňať napríklad manikúru, pedikúru, kozmetiku alebo kaderníka. No a výborným darčekom môže byť tiež nejaký pobyt v horách. Náš skvelý tip je Hotel v Jasnej, ktorý ponúka nádhernú atmosféru v samotnom srdci hôr a prírody.

TS, foto: unsplash.com, freepik.com, excimer.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.