Užite si noc v mrazivej atmosfére severskej krimi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zažite svetovú premiéru jedinečnej knihy na vlastnej koži. Chystá sa večer a noc v mrazivej atmosfére severských detektívok.
Fenomenálne Millennium sa totiž vracia!
Stieg Larsson svojou trilógiou odštartoval svetový záujem o severské krimi, ktoré si získalo státisíce fanúšikov aj na Slovensku. Koncom augusta môžete zažiť svetovú premiéru na jedinečnej akcii.

27.augusta vyjde vo svetovej premiére novinka Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti. V desiatkach krajín v jeden deň a medzi nimi aj na Slovensku vo vydavateľstve Ikar. Obľúbená dvojica investigatívny novinár Mikael Blomkvist a hackerky Lisbet Salanderová budú odhaľovať veľký korupčný škandál. A vy sa môžete už teraz tešiť na vynikajúce čítanie!

Zažite svetovú premiéru!
a pozrite si VIDEO upútavku:

Začína sa už deň vopred, 26. augusta v bratislavskom Kine Lumière. Do polnoci vás čaká kinomaratón trilógie, ktorú nakrútili Švédi podľa kníh Stiega Larssona. Nebude chýbať občerstvenie, cestovateľské premietanie o Štokholme a Švédsku v podaní Jozefa Zelizňáka, ktorý je sprievodcom CK BUBO a zároveň prekladateľom larssonovskej série.
Tiež si budete môcť kúpiť knihu Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti ako prví – kniha sa začne predávať úderom polnoci na 27.augusta. A navyše o 5,- EUR lacnejšie.
A s polnocou príde aj tombola o hodnotné ceny – cestovateľské poukážky, balíčky kníh ap.

hackerka Lisbeth Salanderová

hackerka Lisbeth Salanderová

Oslávte aj vy svetovú premiéru nového príbehu zo série Stiega Larssona!
Termín: 26.augusta 2015 od 17:00
Miesto: kino Lumière,  Špitálska 4, Bratislava (bývalé Charlies Centrum pri budove Ministerstva sociálnych vecí a rodiny)
Vstupné: 10,- EUR
Vstupenky si môžete kúpiť na Ticketportal.sk už teraz na tejto adrese. Pozor, je len obmedzený počet miest.

Viac mrazivých príbehov z drsného severu je na
www.severskekrimi.sk


O čom je Millennium 4?
Časopis Millennium má nových vlastníkov. Zlé jazyky tvrdia, že éra Mikaela Blomkvista sa skončila, aj sám Blomkvist zvažuje zmenu zamestnania.
Lisbeth Salanderová sa zdanlivo bezdôvodne zapojí do hackerského útoku. Berie na seba riziká, ktorým sa doteraz vyhýbala. Toto sa na ňu nepodobá.
Špičkový odborník na výskum umelej inteligencie profesor Frans Balder zavolá uprostred noci Blomkvistovi, aby ho informoval, že disponuje šokujúcimi informáciami o amerických tajných službách. Prezradí mu, že bol v kontakte s mladou geniálnou hackerkou. Blomkvist tuší, o koho ide.
V Blomkvistovi skrsne nádej na senzačné odhalenie, ktoré on aj časopis Millennium zúfalo potrebujú. Ako zvyčajne, Lisbeth Salanderová sleduje svoje vlastné ciele. Nadišiel čas, aby sa ich životné cesty opäť stretli.

Z trilógie Stiega Larssona sa doteraz predalo vyše 80 miliónov výtlačkov
a knihy preložili do 50 jazykov.

Lagercrantz

David Lagercrantz

Autorom 4.časti Millennia je mimoriadne skúsený David Lagercrantz, ktorého najúspešnejšou knihou je biografia Zlatana Ibrahimoviča. Zaradila sa medzi najväčšie švédske bestsellery posledných rokov, nominovali ju na rôzne ocenenia a predáva sa v miliónových nákladoch po celom svete…
„Stieg Larsson bol majstrom vo vytváraní zložitých príbehov, ktoré majú niekoľko rovín. Toto som sa snažil zachovať aj v štvrtej časti,“ tvrdí David. Nechcel kopírovať Stiega, pretože ten mal osobitý štýl, no snažil sa zachovať základné prvky, ktoré urobili z (pôvodne) trilógie jednu z najvýnimočnejších kníh 21.storočia.
Ako médiá a kritici s obľubou tvrdia – Millennium je séria nového tisícročia.

S touto knihou navyše hráte o 201 super cien.
Viac na www.topkrimi.sk

Kniha Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti vyjde 10 rokov od vydania trilógie. Preložili ju do takmer 40 jazykov vrátane slovenčiny. Prvé ohlasy prezrádzajú, že čitateľ sa od prvých strán ponorí do prostredia a atmosféry, ktorú vytvoril pred rokmi Stieg Larsson. „Lagercrantz je rovnaký rozprávačský kaliber ako bol Stieg Larsson. Je naozaj veľmi, veľmi šikovný,“ hovorí britský vydavateľ Christopher MacLehose.
Stieg Larsson plánoval v tejto sérii až 10 kníh, a hoci zomrel predčasne, už prvé tri knihy sa stali medzinárodným fenoménom.

4.diel Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti vychádza 27.augusta, no už o deň neskôr sa koná jedinečná akcia, na ktorej môžete byť aj vy!

Millennium Stiaga Larssona je späť!


Zdielať

About Author

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.