V roku 2031 sa polovica párov zoznámi cez internet

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aj keď byť single dnes už nie je považované za nič hrôzostrašné, v minulosti to bolo inak.
Keď ste mali sfúknutých už 20 sviečok na torte a boli ste bez partnera, rodina a okolie vás považovali za neschopáka, ktorý nevie nadviazať vzťah. Aj keď vám status „single“ vyhovuje, určite máte chvíle, kedy by ste najradšej kráčali svetom s niekým po svojom boku.
Nepatríte medzi najzdatnejších ľudí, pokiaľ ide o zoznamovanie? Skúste nové zoznámenie a vyskúšajte sa zoznámiť cez internet. Prečo?

 

Budete pôsobiť uvoľnenejšie

Nie každý je spontánny a zhovorčivý ako Andrej Bičan či Sajfa. Aj preto vám nemusí ísť zoznamovanie sa s novými ľuďmi podľa chuti. Ak ste nervóznejší ako 8­-ročná krasokorčuliarka pred svojim prvým vystúpením pred divákmi, skúste internetovú zoznamku.
Ste v pohodlí domova, máte dosť času si rozmyslieť, čo odpoviete, prípadne pred odoslaním môžete odpoveď aj zmeniť. Nič a nikto vás neznervózňuje a môžete sa sústrediť.

Používajte filtre

Poznáte to – láska na prvý pohľad, nádherná žena/muž, vy nájdete odvahu a prihovoríte sa jej/jemu, no po prvých slovách sa všetko rozplynie. Je jasné, že nemáte nič  spoločné. No na internetovej zoznamke máte k dispozícii filtre, ktoré vám pomôžu nájsť ľudí, s ktorými máte niečo spoločné. Rozdelenie miestností vám odhalí, čo môžete čakať a akých ľudí tu nájdete. Môžete napríklad navštíviť zoznamku pre seniorov, slobodné mamičky, športovcov, kresťanov či pre zdravotne postihnutých. Používajte aj filtre a hľadajte ľudí podľa pohlavia, veku, mesta, vzdelania či záľub. Takto máte oveľa vyššiu šancu, že napíšete niekomu, s kým si budete rozumieť.

online zoznamka

Zoznamovanie cez internet je čoraz populárnejšie a vyhľadávanejšie.

Veľká šanca…cez internet

Dnes sa viac ako polovica párov do 20 rokov zoznámila  práve na internete. Online zoznamka je budúcnosť. Výskumy hovoria, že v roku 2031 sa zoznámi viac ako polovica všetkých párov každého veku už na internete.
Dajte tomu šancu aj vy. Možno si po pár mesiacoch písania budete obliekať už najlepšiu košeľu alebo dávať svoje najobľúbenejšie brošne, aby ste urobili dojem na váš nový objav:-).


Zdielať

About Author

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.