Všetkým silným a milujúcim ženám… 29.február od Andrey Rimovej

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Andrea Rimová už má na konte 16 románov a tento najnovší opäť dojme i prekvapí. Veľa napovie už jej venovanie: „Venujem všetkým ženám, pretože v sebe skrývajú nesmiernu silu a odhodlanie bojovať za to, čo milujú.“
29.február je príbeh o láske i temnote života. Príbeh o utrápenej duši, o literatúre a dobrých knihách, o magickom dátume, ktorý prichádza len raz za štyri roky…

Život na nič nečaká a smelo plynie ďalej, ale čo ak staré jazvy rastú spolu s vami a aj po rokoch priveľmi bolia?

 

Príbeh 29.február

Timea po komplikáciách vo vzťahu prahne po oddychu pre svoju unavenú dušu, a preto vzkriesi svoju lásku k literatúre. Keď v jednej zo starých kníh náhodne objaví zažltnuté svadobné oznámenie svojej milovanej tety a neznámeho muža, prebudí sa v nej zvedavosť. K žiadnej svadbe totiž nikdy nedošlo. Tetine vyhýbavé odpovede vyvolávajú ďalšie otázky, a preto Timea začne hľadať pravdu na vlastnú päsť.

Prečo sa svadba nekonala a kto je záhadný Oliver?
Aké tajomstvá ukrývajú ľudia, ktorí spolu plánovali zostarnúť?
Ako to celé súvisí s magickým 29. februárom?

Odhaľte s Timeou jednotlivé časti skladačky kúsok po kúsku a ponorte sa do prekvapivého príbehu, ktorý vás nenechá chladnými.

„… aby svet vedel, čo dokáže vytvoriť zlo a krutosť, koľko životov dokáže zmárniť a akú spúšť vie zanechať za sebou túžba po pomste.“

 
 

Nepozeráme sa rovnakým smerom.
Nebol jediný, kto v našom vzťahu zlyhal.
Prečo som sa nepýtala viac už skôr?
Kde by sme boli dnes, keby som poznala pravdu o jeho detstve?
Zbavila by ho moja láska strachu z budúcnosti? Pomohla by som mu prekonať vlastné traumy a zabudnúť na bolestivé spomienky?
Mala som v hlave totálny zmätok.
Čo ak som pochovala lásku, ktorá mala perspektívu?

29.február Andrea Rimová

Andrea Rimová so svojou novou, už 17.knihou.

 

Andrea RIMOVÁ

Pochádza z Medzilaboriec na východnom Slovensku, vyštudovala odbor masmediálne štúdiá na Prešovskej univerzite. Niekoľko rokov žila striedavo na Slovensku a na ostrove Cyprus, ktorý je jej srdcovou záležitosťou. Miluje vôňu mora, potápanie, históriu a cestovanie.

Na Slovensku jej vo Vydavateľstve Motýľ vyšlo 13 románov: Amnestia na zradu, Nech prší, keď plačem, Kámasútra našich klamstiev, Dáždnik pre Tamaru, Za dverami mojich snov, Lavína, Bludisko, Popol a hriech, Sama v búrke, Chodba hrôzy, Dotkni sa ohňa, Modlitba za krutých, Posledná kapitola.
V Českej republike jej vyšla kniha Pro jednu noc (Nakladatelství Brána) a Chodba hrůzy (Naše vojsko).

Autorka verí v osud a súhlasí s tvrdením: „Niektorí ľudia cítia dážď, iní iba zmoknú“. Svoj život si bez písania nevie predstaviť. Pracuje v multimarketingovej firme v Bratislave, kde žije s partnerom Michalom a dcérkou Barborkou.

Andrea Rimová a jej knihy

Andrea Rimová a jej knihy.

Foto: LepšíDeň.sk, FB/autorka


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.