Zariaďujete kuchyňu? Stavte na kvalitný jedálenský nábytok v nadčasovom dizajne

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zariaďovanie kuchyne môže byť skutočne náročné. Predsa len, ide o miestnosť, kde rodina trávi veľmi veľa času. Práve z tohto dôvodu by ste si mali dať na tom záležať. My vám to chceme, samozrejme, celé uľahčiť, a preto prinášame tipy, ako si zorganizovať kuchyňu podľa vlastných predstáv.

 V prípade, že si nevyberiete možnosť kuchyne na mieru, ostáva vám zakúpiť si jednotlivý jedálenský nábytok sami. Najskôr by ste mali mať istú predstavu. Ak ju nemáte, vždy sa môžete poradiť aj s odborníkmi v tejto oblasti. Nikdy však nenakupujte nábytok do kuchyne len tak bezhlavo, bez konkrétnej stratégie. Mohlo by to spôsobiť zmätok a zariaďovanie kuchyne by sa vám znechutilo. Preto si najskôr so svojou rodinou sadnite za jeden stôl. Viac hláv = viac nápadov. Aký nábytok by v kuchyni nemal chýbať?

 

Kuchynská linka a pracovná doska

Koľko času strávite v kuchyni? Predpokladáme, že až až. Práve preto by ste si mali zaobstarať kvalitnú kuchynskú linku a pracovnú dosku. Nezabúdajte ani na vhodné kombinácie neutrálnych farieb, ktoré ozvláštnite výraznejšími farebnými akcentmi. Takto z kuchyne vytvoríte nadčasovú miestnosť, ktorá nevyjde z módy ani o 15 rokov.

Kuchynská linka by mala mať veľkú pracovnú dosku. Myslite aj na príjemné osvetlenie, chladničku väčších rozmerov a dostatok skriniek na kuchynské vybavenie. Je totiž dôležité, aby ste v kuchyni mali viac úložného priestoru.

Praktický tip: Ak máte v kuchyni viac miesta, môžete si ju rozšíriť o kuchynský ostrovček. Ide o praktické riešenie, ktoré zároveň dizajnovo ozvláštni priestor.

kvalitný jedálenský nábytok

 

Jedálenský kútik

Samozrejme, každá kuchyňa potrebuje jedálenskú časť, pokiaľ na to nemáte doma vyhradenú osobitnú miestnosť. Budete potrebovať stôl do kuchyne a jedálenské stoličky, no tiež si môžete zaobstarať barový pult spolu s posedením.

Všetko závisí od orientácie kuchyne a vašich možností. Firma Sanas sa zaoberá výrobou produktov tohto typu na vysokej úrovni. Pri výrobe sa totiž zameriavajú najmä na kvalitu a precízne spracovanie prvotriednych materiálov.

Na výber tak máte skutočne veľa produktov. Odlišujú sa napríklad svojimi rozmermi i dizajnom. Všetky jedálenské stoly sú v prvom rade praktické a presne túto vlastnosť každý očakáva. Vieme, že mnohí z vás majú stiesnenú kuchyňu a značne vás obmedzujú priestorové možnosti. V tomto prípade môže byť riešením sklápací jedálenský stôl.

izbové rastliny množeniePrečítajte si tiež
Ktoré rastliny sa hodia do ktorej miestnosti? Kuchyňa, obývačka…

 

Kvalitné materiály sú základom

Predpokladáme, že pred zariaďovaním kuchyne už máte stanovený rozpočet. Nie vždy sa oplatí šetriť, keďže chcete, aby vám jednotlivé kusy vydržali čo najdlhšie. Zväčša je totiž kvalita priamo úmerná cene jedálenského nábytku. Investujte do špičkových materiálov, ktoré vynikajú dlhou životnosťou a odolnosťou. Určite bude lepšia hrubá pracovná doska vyrobená z masívneho dreva ako napríklad pracovná doska z drevotriesky.

Preto neváhajte a vyberte si kvalitné produkty v podobe jedálenského nábytku. Sanas má v ponuke napríklad aj slovenské sedačky, ktoré si zamilujete už na prvý pohľad.

— PR článok —
Foto: www.sanas.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.