Akčné letáky o produktoch a službách lokálnych firiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pandémia koronavírusu podnikateľom v poslednej dobe poriadne sťažila situáciu. No ak chcú prežiť, musia svoje aktivity prispôsobiť neľahkej situácii. Teraz je viac ako inokedy naozaj dôležité mať starostlivo premyslenú marketingovú stratégiu a využívať všetky dostupné nástroje na to, aby ste mohli bez problémov fungovať aj naďalej.
Vlastníte obchod napríklad s domácimi potrebami, s náradím, spotrebičmi, elektronikou, drogériu, potraviny či butik s oblečením?
Poskytujete v danej lokalite nejaké služby ako kaderníctvo, kozmetický salón, stavebniny, alebo niečo iné? Akčné letáky sú pre všetkých miestnych podnikateľov výbornou možnosťou, ako za málo peňazí o sebe dať vedieť čo najširšiemu okruhu ľudí. A zabezpečiť si dostatočné príjmy aj v neistej dobe.

 

Prečo aj vy potrebujete akčné letáky

Pretože sa oplatia omnoho viac ako reklama v lokálnej televízii alebo rádiu! Za zlomok ceny môžete akčné letáky distribuovať do stoviek až tisícok domácností a naraz osloviť veľké množstvo potenciálnych zákazníkov. Predstavte si všetkých nových ľudí, ktorí sa o vašej existencii dozvedeli vďaka reklamnému letáku za pár centov. To sa oplatí, čo poviete?

Dobrý leták vám pomôže dosiahnuť svoje predajné ciele, rozšíriť povedomie o vašej značke, pripomínať sa stálym zákazníkom a pritiahnuť pozornosť nových. Nezáleží na tom, v akom odvetví podnikáte, reklama je nevyhnutná pre každého. A akčné letáky dokážu veľmi významne podporiť predaj alebo zvýšiť dopyt po ponúkaných službách.

akčné letáky od justprint

 

Ako by mal vyzerať dobrý akčný leták?

Ak už máte jasno, že toto je stratégia, ktorú chcete vyskúšať, treba si v prvom rade premyslieť, ako čo najlepšie využijete potenciál tohto šikovného nástroja vo svojom podnikaní.

  • Vhodne pripravený akčný leták by mal zákazníkom ihneď odkomunikovať, kto ste, kde sídlite, či máte internetovú stránku a e-shop, kedy sa k vám môžu zastaviť.
  • Dajte si záležať na výbere kvalitných fotografií, napísaní zrozumiteľných textov bez pravopisných chýb a prívetivom dizajne, ktorý zaujme na prvý pohľad.
  • Svoju kreativitu nemusíte držať na uzde, práve naopak – originálne nápady vždy upútajú oveľa viac a výraznejšie zarezonujú u príjemcov.

Keď leták dobre a prehľadne pripravíte, môžete ho potom pravidelne aktualizovať a využívať s drobnými zmenami opakovane. Buďte o krok vpred pred konkurenciou!

tajomstvo bohatýchPrečítajte si tiež
Najstráženejšie tajomstvo bohatých,
ktoré odlišuje úspešných od tých bez peňazí.

 

Aké druhy akčných letákov si môžete dať vytlačiť?

Nepodceňujte vzhľad akčných letákov. Ak sa do nich rozhodnete investovať, mali by ste trvať na nekompromisnej kvalite a uprednostniť ju pred kvantitou. Prezentujte svoju značku čo najprofesionálnejšie a radšej najskôr vytlačte menší, no perfektný náklad. V Justprint.sk vám pripravia zošívané, lepené aj skladané akčné letáky presne podľa vašich požiadaviek vo viacerých formátoch. Vyhovuje vám na váš projekt skôr A3, A4 alebo A5?

Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek druh a veľkosť akčných letákov, môžete sa spoľahnúť na dokonalú tlač na prvotriedny papier. Urobte na svojich zákazníkov ten najlepší možný dojem!

— PR článok —
Foto: JustPrint.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.