Ako na vylepšenú domácu tlač?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tlač dokumentov sa v domácom prostredí stáva čoraz populárnejšou. Vyplýva to jednak z vizualizácie ako efektívnejšieho nástroja pre štúdium, tak aj z aktuálneho pendlovania medzi výlučne pracovným a domácim kancelárskym prostredím. Okrem zvýšených nárokov na výpočtovú techniku, pociťujeme „tlak“ na kvalitný doplnkový sortiment. Neraz sa preto rozhodujeme medzi tonerom a iným tonerom! Aký je v tom rozdiel?

 

O kvalite toneru nevypovedá len jeho cena

Tak, ako v každom sortimente, aj pri toneroch vystupuje cena ako kompromis medzi úžitkovými vlastnosťami, popularitou značky a jej ohľaduplnosťou voči životnému prostrediu. Cartridge vhodné do atramentových, ale ani tonery pre laserové tlačiarne nezakupujeme, aby sme priplácali za značku – avšak ich technologické úspechy a popredné miesta v predajnosti oceňujeme aj týmto spôsobom.

Pre užívateľa moderných náplní do tlačiarní prinášajú najlepšie výsledky modely s jednoduchou, priam intuitívnou manipuláciou pri vysokej výkonnosti počas celej životnosti kazety, resp. tonera. Aktuálne nemožno prehliadnuť pôsobenie vonkajších faktorov na účinnosť/výťažnosť tlače, ale ani vplyv tlače na životné prostredie.

Pre spokojnosť užívateľa sa tak vyčlenila skupina kompatibilných náplní od alternatívnych výrobcov pri nižších nákladoch na tlačrenovované tonery pri prísne kontrolovanej likvidácii a opätovnej využiteľnosti materiálov. Taktiež pri alternatívnych toneroch nás teší nižšia cena, ale aj menší negatívny ekologický dopad na planétu.

ako vybrať správny tonerPrečítajte si tiež
Naučte sa vybrať si správny toner podľa typu tlačiarne.

 

Originalita a jej vplyv na kvalitu tlače

Máme zaužívané, že len čo je autentické, pravé dokáže garantovať vyššiu kvalitu a záruku. Na rovnakých, ak nie vyšších priečkach sú producenti kompatibilných tonerov. Podporujú to dlhodobé úspechy tonerov HP, ktorých sofistikované technologické riešenia prinášajú porovnateľné výhody s originálnymi náplňami. Sú však vystavovaní vyššej kontrole, aby sa stali držiteľmi potrebných certifikátov, no aj napriek tomu sú alternatívne lacnejšie než originálne.

Nežijú však z reklám, ale z jedinečnosti komponentov, z farebnej stálosti a vernosti.  V praxi sa to neraz javí komplikovanejšie, ako by sme za bežných domácich podmienok očakávali. Ale aj v tom tkvie ich výnimočnosť!

 — PR článok —
Foto: Rimdeika / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.