Ako prebieha výber kuchynskej linky na mieru od Sanas?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Srdcom každého domova je kuchyňa. Ide o miesto, kde sa rodiny stretávajú najčastejšie a v tejto uponáhľanej dobe spolu trávia čas. Funkčnosť, efektivitu a štýl je teda potrebné maximalizovať, čo je v súčasnosti úplne jednoduché. Dostať sa k vysnívanej kuchyni nie je žiadna veda, pričom pomôcť môže najmä výber kuchyne na mieru.

Ide o koncept, ktorý je ideálnym riešením pre tých najnáročnejších. Ak túžite po kuchyni svojich snov, verte nám, že nič lepšie pre vás neexistuje. Jediné, čo potrebujete, je aspoň približná predstava toho, čo chcete. So zbytkom vám už pomôžu odborníci.

Výber nie je žiadna dráma

Všetky plánované kuchynské linky sú navrhnuté na základe vašich požiadaviek. Pri tvorbe týchto kuchýň sa využívajú sériovo vyrábané moduly, ktoré sa dokážu prispôsobiť Vašim potrebám a priestoru, ktorým disponujete. Ak je to potrebné, tieto moduly je možné upraviť na presné miery. Ako zákazník máte možnosť zvoliť si materiály, dekory, vnútorné vybavenie, no aj úchytky s ďalšími detailmi.

S Vašimi potrebami vám poradí odborne vyškolený personál, ktorý vám zároveň v prípade potreby zmeria priestory. Odborníci si pozorne vypočujú vaše požiadavky a predstavy, na základe čoho vytvoria návrh, ktorý by vám mal vyhovovať najviac.

Samozrejmosťou je aj 3D návrh kuchynskej linky, ktorý bezplatný, ako aj doprava s montážou. Návrh sa vytvára v modernom programe a vďaka výsledku bude vaša predstava o tom, ako bude kuchyňa vyzerať, o niečo jasnejšia.

sanas kuchyne

Výhodou kuchýň na mieru je predovšetkým maximálna využiteľnosť priestoru. Dizajnéri totiž dokážu optimalizovať každý centimeter a zabezpečiť dostatok úložného priestoru pre riad, kuchynské potreby a spotrebiče. Všetko tak bude ľahko dostupné a riadne usporiadané.

Zabúdať nemôžeme ani na skutočnosť, že ide o dlhodobú investíciu. Kuchyňa na mieru je vyrobená tak, aby vydržala dlhé roky a aj napriek nim si udržala svoj vzhľad a funkčnosť. Môžu za to najmä tie najkvalitnejšie materiály a precízne spracovanie, ktoré jej ich dominantou. 

ako vybrať správne osvetleniePrečítajte si tiež
Ako vybrať správne osvetlenie do miestnosti?

Má kuchyňa na mieru nejaké nevýhody?

Jedno riziko však kuchyne na mieru so sebou prinášajú. Možností dizajnu existuje neúrekom a je teda možné, že výber vám bude trvať o niečo dlhšie, ako predpokladáte. Možné je však aj to, že hoci na plánovanie prídete s jasným cieľom, odídete s niečím úplne iným.

V každom prípade toto riziko nemusíte považovať za niečo strašné, pretože výber dizajnu je len na vás a je jasné, že s ním budete spokojný.

TS, foto: Sanas.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.