Čím obdarovať na Valentína partnera  

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hovorí sa, muži považujú výber darčeka pre svoje polovičky za komplikovanú záležitosť, že ženám sa darčeky pre partnerov vyberajú oveľa jednoduchšie. No ak existuje aj taká dáma, ktorá v tom vidí problém, tu sú naše tipy, ktoré vám voľbu darčeka môžu uľahčiť.
Pred kúpou darčeka je dobré vedieť, čo vášho partnera baví a ako trávi svoj voľný čas. Ak chcete svoju lásku na Valentína skutočne potešiť, vyberte jej to, o čom viete, že jej spôsobí radosť a potešenie. Nie náhodou sa hovorí, že darčeky majú čarovnú moc, len ich treba vybrať uvážene. Väčšinou každého poteší aj malá pozornosť, ak je darovaná s dôvtipom a z lásky.

 

Darček pre gurmána

Sviatok zaľúbených sa blíži míľovými krokmi a veľa žien premýšľa o tom, ako dať v tento deň svojmu partnerovi najavo, že mu na ňom záleží. Čím štrnásteho februára svoju lásku prekvapiť? Gurmáni, pre ktorých nie sú potraviny len prostriedkom na prežitie, zažívajú pri jedle výnimočné pocity. Čokoláda s vysokým obsahom kakaa pohladí žalúdok a podporí dobrú náladu. Kvalitná horká čokoláda pomáha udržať zdravý mozog a zaženie stres.
No pokiaľ vaša polovička preferuje slané dobroty, skvelým tipom sú chrumkavé proteínové chipsy, tyčinky či keksíky. Slané pochutiny sú vhodným darčekom na každú príležitosť. Slaná aj sladká maškrta sa hodí na každú oslavu, teda aj na oslavu svätého Valentína.

 

Darček pre športovca

Darček prejavuje cit, vyjadruje náklonnosť. Preto si druh darčeka treba poriadne premyslieť. No pravdou je, že ktoréhokoľvek športovo založeného chlapa na Valentína môže potešiť športové náradie či športové doplnky. Pokiaľ máte doma lyžiara, skvelým tipom je prilba, okuliare a lyžiarske palice.
A ak sa vaša polovička venuje aj iným zimným športom, iste ocení kvalitné športové oblečenie. Aktuálna pánska športová móda je nielen krásna, ale aj maximálne praktická a pohodlná. Každý kúsok odevu má pre športovca určitý význam – od materiálu, cez strih, až po farbu. Preto vybrať svojej láske vhodný športový odev ku sviatku zaľúbených určite nebude problém.

koláčik pre šťastie receptPrečítajte si tiež
Koláčik pre šťastie. Recept na vlastnoručný valentínsky darček.

 

Darček do práce

Pokiaľ je váš partner orientovaný striktne prakticky, určite mu na Valentína ulahodí účelný darček. Súčasný trh ponúka širokú paletu rôzneho oblečenia, ktoré môže vášmu mužovi urobiť radosť.
Ak pracuje v exteriéri, vo výškach alebo na lešení, iste sa mu zíde teplé pracovné oblečenie. Lešenie na kolieskach patrí k tým pracovným prostrediam, kde človek potrebuje nielen kvalitné pracovné odevy, ale aj bezpečnú obuv. Práca v exteriéri si vyžaduje dobré zdravie, preto oblečenie prémiovej kvality je pre remeselníka nevyhnutnosťou. A pokiaľ vaša láska miluje pri práci pohodlie, iste váš praktický darček ocení.

— PR článok —
Foto: Dreamstime.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.