Do školy so štýlovým batohom – ideálny darček pod stromček

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Myslíte si, že vaše deti chodia do školy s batohom, ktorý je pre nich pohodlný, majú v ňom miesto na všetky svoje veci a navyše ho aj radi nosia? Ak nie, je najvyšší čas im pod stromček kúpiť nový. Prípadne budete mať ešte čas zadovážiť jeden za dobré vysvedčenie.

 

Štýlový batoh – spokojné dieťa

Výber detského batohu do školy môže potrápiť nejedného rodiča. Batohy pre deti musia zvládnuť nápor školských kníh a potrieb, musia mať miesto na fľašu s vodou a ideálne aj menšie vrecko na kľúče či električenku na mestskú hromadnú dopravu. Dieťa si často veci nahádže do batohu bez nejakej logiky a potom nevie nič nájsť. Pri viacerých priehradkách bude lepšie vedieť potreby uložiť a jednoduchšie ich aj nájde.

 Menšie deti ocenia detské motívy na batohoch, teenageri už si viac potrpia na neutrálnych farbách, ktoré už sú viac “dospeláckejšie” a štýlovejšie. Prispôsobte teda ruksak veku vášho dieťaťa, aby ho rado nosilo. Nezabudnite, že (nielen) detský batoh by mal byť vybavený bezpečnostnými reflexnými prvkami. Ak ich nemá, môžete reflexnú pásku omotať okolo hornej úchytky na batohu.

školská aktovka alebo batoh?Prečítajte si tiež
Batoh alebo aktovka? Poradíme, čo si vybrať.

 

Výlety či lyžiarske výcviky

Dieťa za bežných okolností často chodí na rôzne výlety, školy v prírode, lyžiarske výcviky, cez leto do táborov či na rôzne prespávačky. Na niekoľkodňové výjazdy z domu mu nemusí batoh úplne stačiť. Preto majte doma aspoň jednu priestrannú cestovnú tašku, ktorú v prípade potreby dieťaťu zbalíte. Vďaka kolieskam, ktorými sú niektoré modely cestovných tašiek vybavené, sa vaše dieťa popasuje aj s premiestňovaním svojho zbaleného nákladu.

Do cestovnej tašky baľte vždy veci spolu s dieťaťom, aby vedelo, čo kde má a pri hľadaní jednej určitej veci nemuselo rozhrabať celý obsah. Využívajte postranné či vnútorné vrecká na menšie veci a dieťa si tak zvykne pred príchodom domov zbaliť všetko tak, ako to malo na začiatku.

— PR článok —
Foto: Monkey Business Images / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.