Doplnky, ktoré vám vynahradia luxusnú dovolenku pri mori

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Možno vás more a vysoké teploty ani nelákajú. No mnohým Slovákom užívanie dovolenky v exotike prekazila poloprázdna peňaženka, málo dovolenky v práci alebo strach z cestovania po svete, ktorý je poznačený aktuálnym dianím. V cudzom prostredí si relax a pohodlie užívame inak, no aj doma na svojej záhrade si môžete veľmi jednoducho vytvoriť podmienky, vďaka ktorým na dovolenku pri mori veľmi rýchlo zabudnete.
Budete k tomu potrebovať cenovo dostupnú vírivku a markízu.

 

Doprajte si luxusný relax s Bestway vírivkou na záhrade

More jemne šumí, vzduch je plný radosti, leta a ovocnej nôty kokteilu, ktorý práve držíte v ruke. Na terase luxusného rezortu ležíte v teplej vode vírivky, dávate si masáž a pozeráte sa na nekonečný oceán.

Takáto letná dovolenka je ale pre vás len hmlistou spomienkou alebo nesplneným snom. No ak túžite po mori a teplej pláži, so slnkom na pokožke a exotickým kokteilom v ruke,  nemusíte čakať na ďalšie letné prázdniny! S vlastnou a modernou Bestway vírivkou vo vašej záhrade si môžete tento prázdninový pocit užívať po celý rok!

 

Prečo mať vírivku na záhrade?

Vírivky ponúkajú relax, pôžitok z masáže a oddych od každodenného stresu. Vírivka nie je len pre výletné lode, luxusné rezorty alebo päťhviezdičkové hotely! Luxus z dovolenky si jednoducho môžete doma užívať s vonkajšou vírivkou na záhrade. Po dlhom dni môžete v prijemne teplej a vírivej vode rozjímať o veciach, ktoré vás nestresujú.

Nie všetky vírivky sú ale rovnaké – líšia sa veľkosťou, tvarom bazéna, usporiadaním trysiek, zameraním masáže a možnosťami sedenia a ležania. Predtým, ako sa rozhodnete pre model, mali by ste si položiť všetky dôležité otázky.

doplnky pre dovolenku pri mori

 

Markízy sa postarajú o príjemnú atmosféru za každého počasia

Aby ste si mohli relax v novej vírivke užívať bez obmedzení premenlivého počasia, potrebujete prekrytie. Nemusia to byť ale žiadne komplikované statické konštrukcie, pretože o vytvorenie správnej atmosféry na čerstvom vzduchu sa dokážu postarať aj štýlové markízy.

Poskytujú veľkoplošnú ochranu pred slnkom alebo miernym dažďom na balkóne či terase. Dajú sa flexibilne zasunúť alebo vysunúť podľa potreby a úplne zasunúť, keď sa nepoužívajú.

Markízy nielen chránia terasu alebo balkón pod látkou markízy pred slnečnými lúčmi, ale poskytujú tieň aj vnútorným priestorom pod nimi.

Najmä bočné markízy fungujú aj ako ochrana pred vetrom a zvedavými pohľadmi z ulice. Markízy sú dostupné v rôznych módnych prevedeniach a materiáloch, a môžete si ich vybrať podľa svojho vkusu či štýlu zariadenia. Spolu s vírivkou vám dokonale vynahradia dovolenku v exotickom rezorte.

— PR článok —
Foto: JP WALLET/Shutterstock.com, Pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.