Sebaláska, inak povedané, zrkadlo môjho JA.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ten krásny pocit voľnosti, šťastia, láskyplné dni bez toho, aby ti niekto lichotil, či rozprával ako veľmi ťa miluje. Poznáš to? Ak nie, chýba ti tá najkrajšia esencia na svete – “SEBALÁSKA.”

Pokoj v duši je nenahraditeľným pocitom. Často sa stáva, že blúdiš sám v sebe a nevieš nájsť východisko. Tvoje myšlienky a emócie prevažujú uvedomenie si, že ty sám si tou najdôležitejšou bytosťou vesmíru. Trápiš sa nad tým, ako sa niekto k tebe nepekne zachoval alebo sa stále vraciaš do minulosti s myšlienkou, aké by to bolo keby. Tvoje zrkadlo je zarosené parou z myšlienok, ktorá sa nedá utrieť.
Našiel si sa v týchto slovách? V tomto prípade je pre teba koučing ako stvorený na vyleštenie zrkadla tvojho ,,JA.“

 

Chceš takto žiť?!

Strácaš tak veľa, keď blúdiš vo svojej minulosti, viníš a obviňuješ sa z ,,chýb“, ktoré si urobil alebo ľutuješ sám seba za to, aký bol niekto k tebe nespravodlivý. Týmto labyrintom postaveným z vlastných negatívnych myšlienok si staviaš bariéru k vlastnému šťastiu a duševnému pokoju. Privádzaš si do života depresívne stavy a nevieš sa pre nič tešiť. V noci ťa sprevádzajú nočné mory a narúšajú ti tvoj pokojný spánok.

Tvoj vnútorný nepokoj sa dá prirovnať k tŕnistej ceste, kedy máš pocit, že z nej niet úniku. Si nervózny a nevieš sa naladiť na pozitívne myslenie. Vzťahy s tvojimi blízkymi sa hlboko narúšajú. Nevidíš tie nádherne životné okamihy, pretože ich prehliadaš. Tvoj úspech ti uniká. V každom z nás je potenciál k úspešnému životu, len v takomto stave ho nevidíš, nepočuješ, nevnímaš. Je to viac než isté, že máš z minulosti v sebe nedoriešené určité životné situácie, či skutky, ktoré ťa ovládajú a ty si sám nevieš poradiť, ako zdolať tento labyrint, z ktorého nevieš nájsť únikový východ. Ruku na srdce, chceš takto žiť?

sebaláska

 

Rozdávaj a prijímaj lásku

Sadni si a zatvor na chvíľu oči. Prestaň sa zaplavovať myšlienkami a emóciami. Ty sám najlepšie vieš, akou osobou -človekom si. Uvedomuj si, že ty si tou najdôležitejšou osobou. Nikto iný ňou nie je. Prestaň vydávať energiu a obhajovať sám seba človeku, ktorý o tebe tvrdí opak. Najdôležitejší názor na teba, je práve ten tvoj. Neobzeraj sa späť, nechaj minulosť minulosťou, čas sa vrátiť nedá. Všetko vnímaj ako krásne životné lekcie. Ži svoj život láskyplne, rozdávaj a aj prijímaj lásku. Veď čo je krajšie na tomto svete, než spomínaná láska sama?

Príjmy lásku k sebe samému a začni sledovať, čo sa bude diať. Tvoj život sa začne čistiť. Odstránia sa ti negatívne myšlienky a život sa ti naplní tými správnymi osobami. Začneš rozvíjať svoje silné stránky a tiež sa naučíš počúvať svoju intuíciu, ktorá je hlasom tvojej duše. Pochopíš, že nič netreba ľutovať, všetko sa stalo, lebo sa to stať malo a teba aj tá najťažšia skúška života posunie vpred. Sú to životné lekcie v ktorých sú samé pozitíva.

cesta von zo šialeného svetaPrečítajte si tiež
10 tipov, ako sa dostať von zo šialeného sveta.

Zmeň svoj postoj k sebe samému a pomôžeš tým aj svojím blízkym. Tie čarovné iskričky v tvojich očiach si všimnú úplne všetci a ty sám budeš pociťovať vnútornú voľnosť, pohodu a vyrovnanosť so svojou existenciou. Spánok sa stane pre tvoje telo a myseľ skutočným oddychom. Život sa ti naplní pozitívnymi ľuďmi, vráti sa ti stratená životná energia a vízie o tvojej súkromnej a aj pracovnej budúcnosti sa začnú meniť na realitu. Prestaň byť väzňom vo vlastnom tele a zmeň svoju životnú cestu tak, aby bola vystlaná mäkkou bavlnou.

Prejsť touto tŕnistou cestou, až k poznaniu ti pomôže osoba zvaná životný alebo osobný kouč. Ukáže ti, že neexistuje situácia z ktorej by sa nedali vytiahnuť pozitíva a ty sám zistíš, že si ďaleko viac, než si si o sebe myslel. Keď sa naučíš túto jednoduchú emóciu ovládať sám v sebe, výsledky sa dostavia okamžite. Akceptuješ sám seba a naučíš sa milovať svoju dušu, svoju osobnosť. Zistíš, že niet krajšej bytosti, ako si ty sám.

S pomocou osobného kouča začneš milovať seba samého tou najčistejšou a najúprimnejšou esenciu zvanou ,,LÁSKA“…

— PR článok —
Foto: dreamstime


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.