Doplňte si šatník o módne jarné kúsky 

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Máte už tohtoročné nákupy jarného oblečenia za sebou? Ak nie, ponuka je bohatá, možnosti priam nekonečné. Preto sa nebojte byť štýlové v akomkoľvek veku a doplňte si šatník o módne jarné kúsky.

Pýtate sa ako očariť v jarnom oblečení?
Celkom jednoducho – stačí si vybrať také kúsky, ktoré vám seknú a sú trendy. A keďže súčasná móda je k ženskej kráse prajná, tak aj v prvých jarných dňoch tohto roka môžete v prechodných kabátikoch, čiapkach, pulóvroch, sukniach, legínach a topánkach naozaj ľahko očariť. Je samozrejmosťou, že s príchodom teplejších dní každý siahne po takom oblečení, v ktorom sa cíti príjemne a navyše v ňom aj dobre vyzerá.

 

Kabátiky a saká

Lyžiarska čiapka KJUS UnisexPohodlný jarný kabátik či sako ocení každá žena. No pri výbere treba dbať na vhodný strih, kvalitný materiál a precízne vypracovanie. Môžete sa zamerať na klasické typy, ktoré spája nadčasovosť a univerzálnosť, alebo na aktuálne prevládajúce trendy. Čo sa materiálov týka, nie je nad prírodné materiály a nadčasovým strihom jarného kabátika či saka je pánsky rovný strih s jednoradovým alebo dvojradovým zapínaním. Okrem toho, že takýto kúsok vydrží roky, je vhodný tak ku elegantnému, ako aj ku športovejšiemu outfitu.

Navyše, ak si šatník doplníte aj o štýlové jarné čiapky, tie môžu váš výsledný vzhľad zladiť do dokonalosti. Premyslene zvolená pokrývka hlavy – čiapka, klobúk, baretka, šiltovka či šatka, ktoré navyše aj dobre sedia, sú skvelou investíciou do jarného dámskeho šatníka.

 

Sukne a legíny

Každý rok nám jar prinesie do šatníkov úžasnú paletu farieb a my máme zrazu pocit, že všetko ožíva. Nová sezóna sa nesie v znamení otepľovania, a teda aj potreby vymeniť hrubé nohavice za tenšie. Ak obľubujete športovú módu, ideálnym kúskom sú bezpochyby nike legíny, ktoré zaujmú na prvý pohľad.

No pokiaľ preferujete skôr elegantné oblečenie, zamerajte sa na puzdrové sukne. Klasická puzdrová sukňa je univerzálny kúsok, ktorý možno nosiť vo voľnom čase, aj do práce. Tento druh dámskeho odevu ikonicky pôsobí najmä v kombinácii s opaskom a s obtiahnutým jarným svetríkom. A túto sezónu sú v trende tiež džínsové puzdrové sukne.

kruhy pod očami tipyPrečítajte si tiež
Kruhy pod očami. 5 tipov, ako sa ich zbaviť.

 

Trendy kombinácie

S čím zladiť džínsové sukne? Džínsové sukne môžete pokojne zladiť s teniskami, s mokasínami, alebo so sandálikmi. Jarné sandálky pôsobia dievčensky a skvelo dotvoria športový štýl oblečenia. K elegantným puzdrovým sukniam sa zasa hodí obuv na vyššej platforme, alebo klasické lodičky.
Jarná obuv a oblečenie bude v priebehu pár dní aktuálnou témou a aj keď sa ešte hneď teraz nemôžeme vzdať teplých topánok a šiat, pomaly, ale iste je potrebné na jarnú sezónu myslieť a doplniť si šatník o nové kúsky, ktoré ženy potešia a mužov očaria.

— PR článok —
Foto: Dreamstime.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.