Hľadáte pre svoj domov nový štýl? Vyskúšajte travertín

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podľa štatistík trávime v interiéri až 90 % svojho času, čo nie je zo zdravotného hľadiska vôbec dobrá správa. V dnešných náročných časoch karanténnych opatrení to platí dvojnásobne. Čerstvý vzduch má priaznivý vplyv na vaše trávenie, krvný tlak a srdcový rytmus a robí vás šťastnejším.

V rámci aktuálnych obmedzení je ale jedinou možnosťou, ako sa ho nadýchať, vlastný dvor, alebo príjemne zariadený interiér s otvoreným oknom.
Preto sme tu my. S riešením, ktoré vám pomôže zvládnuť túto neľahkú situáciu veľmi jednoducho a rýchlo. Stačí sa presvedčiť o výhodách travertínu a vyzdobiť si ním vnútorné, ale aj vonkajšie priestory.

 

Prečo použiť práve travertín?

Elegantný travertín sa vo svojich kvalitatívnych charakteristikách ako taký nerozdeľuje na žiadne typy. Materiál sa môže líšiť farbou (červená, šedá, biela) a stupňom pórovitosti. Je však dôležité poznamenať, že klasický travertín v prírode na predaj príliš vhodný nie je. Vyzerá krásne a atraktívne práve vďaka svojmu spracovaniu.

Výber v prospech tohto prírodného kameňa zvyčajne robia tí, ktorí chcú získať odolný a jedinečný dizajn s prírodným povrchom, ktorý môže mať rôzne textúry alebo odtiene. Rozhodujú sa preň najmä tí, ktorí túžia po novom travertínovom obklade celého domu alebo aj kúpeľne.

 

Široké použitie a možnosti vďaka vysokej odolnosti

Tento prírodný materiál má špeciálne chemické zloženie, vďaka čomu je jeho použitie také populárne. Travertín sa stal obľúbeným medzi kupujúcimi aj preto, že sa dá použiť takmer pri všetkých stavebných prácach.

Prírodný travertínový kameň od výrobcu je úplne šetrný k životnému prostrediu. Okrem toho sa vytvára pod hladinou vody, takže s ňou nebude mať problémy ani v interiéri kúpeľne. Určite ale zapadne aj k vašej modernej obývacej stene.

travertín

— PR článok —
Foto: Pixabay.com, Unsplash.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.