Ideálne riešenie pre hygienu a ľahké čistenie v kuchyni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mať svoj vlastný domov je niekedy o neopísateľných dojmoch, ktoré si každý jeden majiteľ nehnuteľnosti naplno užíva. Vytvárame si v týchto priestoroch svoje malé kráľovstvo a pohodlie. Dokupujeme doplnky, renovujeme, maľujeme a zveľaďujeme každý jeden kútik. Je to naša pasia, ktorá nám dáva chuť žiť. Aj takto dokonalé veci sa ale vedia veľmi rýchlo pokaziť malým detailom. Aby to nebol váš prípad, prinášame vám prehľad tých najlepších riešení pre vaše pokojné bývanie.

 

Dobrý základ do života

Okrem dobrého zdravia, ním môže byť aj váš vysnívaný domov. Ten si ale musíte samozrejme nejako vybudovať. Riešením môže byť pekná moderná stavba na kľúč alebo kúpa bytu. Obe možnosti si vyžadujú vašu neustálu pozornosť a investície, od ktorých závisí samozrejme spomínané pohodlie.
Ako pri všetkom, čo nás obklopuje, aj tu je dôležitý správny výber. Nezabudnite si preto zvoliť vhodnú firmu, ktorá konkrétnu stavbu na kľúč zrealizuje. Alebo byt, ktorý vám bude vo všetkých oblastiach vyhovovať najviac. Jednou z dôležitých vecí je dnes aj energetický štítok, ktorý majú aj budovy.

 

Epoxidový zázrak v kuchyni

Pohodlie a relax sa môže narušiť aj v zabývanom spôsobe života. Veľmi často sa o tom presviedčajú najmä ženy v domácnosti, keď sa po čase vytvorí na obkladačkách povlak, pleseň, prasklina alebo usadí špina, prach a mastnota.

V takom prípade nemusíte automaticky hľadať nové bývanie, rekonštruovať a búrať steny 🙂 Stačí mať po ruke kvalitné epoxidové škárovacie hmoty, o ktorých výhodách vám povieme niečo viac.

Využívajú sa pri povrchoch, ktoré môžu prísť do kontaktu s potravinami. Často v okolí varnej časti, kde je predpoklad výskytu mastnoty naozaj vysoký. Táto škárovacia hmota sa veľmi ľahko čistí, pretože má hladký povrch a nesmierne nízku nasiakavosť. Žiadne usadeniny a nečistoty teda nemajú šancu.

Tesniace tmely a škárovacie hmoty sú na rekonštrukčné práce a drobné opravy naozaj dokonalé a niekedy doslova zázrakom. Každý jeden kút a povrch sa vďaka nim premení na ideálne miesto. Navyše vám ani práca s nimi nezaberie veľa času takže si ešte stihnete dať po dobre odvedenej oprave aj šálku kávy pod nádhernou pergolou na terase vášho domu alebo bytu.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.