Každý komín potrebuje svoj dom! Špeciálna akcia pre vás

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Výrobca stavebných materiálov, spoločnosť Leier Baustoffe SK, vás chce povzbudiť aj v týchto nezvyčajných časoch a pomôcť s naplánovanou výstavbou. Preto si pre vás pripravili špeciálnu akciu, ktorá vám aspoň trocha ušetrí výdavky spojené so stavbou domu.

Postavte si dom z tehly Leier a dostanete k tomu komín SMART alebo ECO Plus len za polovičnú cenu. Neváhajte a využite akciu, vďaka ktorej môžete získať moderné certifikované riešenie pre svoj domov. Nákup určite neoľutujete, pretože na oba komínové systémy Leier sa vzťahuje až 33 ročná záruka!

Špeciálna akcia platí na dva typy komínov – ECO PLUS a SMART.

 

Komín ECO Plus a SMART

správny komín pre váš domTieto komínové systémy sú vhodné pre pripojenie širokej škály vykurovacích zariadení s otvorenou spaľovacou komorou. ECO Plus je možné navrhnúť a zhotoviť aj s pomocnou vetracou šachtou, ktorá môže zabezpečiť odvetranie vnútorných priestorov stavby. Zadné odvetranie komína zabezpečuje odvádzanie vlhkosti z komínového telesa.

Komínový systém Leier SMART je zas ideálny pre rodinné domy vďaka svojej veľkosti. Z pôdorysnej plochy zaberá iba 0,1m2, čo ho činí najmenším na trhu. Naviac sú oba navrhnuté z prírodných materiálov a zároveň spĺňajú všetky požiadavky vyplývajúce z príslušných noriem. Vďaka svojej vysokej kvalite, inovatívnosti, trvanlivosti, ako aj poskytovanej záruke si vyslúžili odporúčanie Komory kominárov Slovenska. Toto uznanie preto výrobcu zaväzuje k neustálemu zdokonaľovaniu a vývoju produktov či stavebných materiálov.

Akcia je určená len pre koncových zákazníkov, a to pri minimálnom odbere 35 paliet tehál Leier.

Ako využiť špeciálnu akciu?
Ak máte o túto akciu záujem, prosím, obráťte sa na zmluvných partnerov spoločnosti Leier – partnerské stavebniny, kde nájdete nielen akciový stavebný materiál, ale aj iné produkty z portfólia Leier.

pocit šťastného domovaPrečítajte si tiež
Jednoduché nápady na vytvorenie šťastného domova.

— PR článok —
Foto: Laier


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.