Ako nájsť vhodný darček pre muža? Máme pre vás skvelé tipy

Pinterest LinkedIn Tumblr +

V novembri má väčšina z nás pocit, že Vianoce sú už „za dverami“ a preto viacerí z nás intenzívne premýšľajú, čo kúpiť svojim milovaným polovičkám pod stromček. Mnohé ženy hľadajú inšpirácie a neodmietnu žiaden dobrý nápad, ktorý by mohol urobiť ich partnerom či priateľom radosť. Takže aký vybrať darček pre muža?

Sú to drobnosti, ktoré do života prinesú úsmev a dobrú náladu. Prejavy záujmu, pozornosť a prekvapenia sú to, čo partnerský vzťah vždy vzpruží a utuží. Darčeky a romantické gestá nie sú gýč. Prehlbujú partnerský súlad a vypovedajú o tom, že človek vo vzťahu hľadí na dobro toho druhého. Úprimná láska je o dobrej vôli a o nezištnosti. Vianočný darček pre muža by preto mala každá partnerka vyberať nielen podľa jeho finančnej hodnoty, ale aj podľa toho, či muža poteší.

 

Praktický darček

Nie jedného chlapa môže potešiť užitočný darček. Do kategórie praktických darčekov patrí oblečenie, ktoré je využiteľné počas celého roka. Je však potrebné trafiť sa do vkusu partnera a darčekom ho zaujať. Veď určite viete, čo sa vášmu manželovi či priateľovi páči a či sa rád pekne oblieka.
Ak áno, potom je elegantný pulóver, moderná košeľa či pánske termoprádlo ten najvhodnejší darček pod vianočný stromček. Niektorí chlapi si doslova potrpia na tom, aby boli ich partnerky pri výbere darčekov kreatívne. Vtedy môže žena svoju lásku zaujať aj vtipným pyžamom, alebo tričkom s originálnou potlačou.

 

Užitočný darček

Dbá váš partner o svoj vzhľad, aj o dobré zdravie? Tak potom môže vašu polovičku potešiť balenie vitamínových preparátov či doplnok zdravej výživy, ktoré tiež patria do kategórie užitočných darov.
Pokiaľ trápi vášho manžela či partnera zväčšená prostata, zamerajte sa na produkty, ktoré obsahujú látky povzbudzujúce telo, aby si samé vytvorilo a regulovalo hormóny, aby dosiahlo hormonálnu rovnováhu.

Dobrým tipom sú aj multivitamínové tabletky, ktoré podporia zdravie komplexne. Je dobré vedieť, o čo sa vaša láska zaujíma, čo považuje za prospešné a vybrať práve to. Darovať niekomu niekoľkokrát po sebe ten istý darček však nie je veľmi originálne. Radšej sa vyzbrojte istou dávkou trpezlivosti a partnerovi darujte to, čo ho naozaj poteší.

tipy na vianočné darčekyPrečítajte si tiež
Vianoce bez stresov. Tipy na darčeky aj dekorácie.

 

Adrenalínový darček

Zaujať môže hocičo, čo je darované zo srdca a z lásky. Každý chlap ocení snahu a nápaditosť, preto dobrým tipom je tiež netradičné prekvapenie. Prekvapenie, ktoré váš muž nečaká, no vy viete, že mu urobí radosť. Ako by váš životný partner reagoval, keby ste mu na Vianoce darovali adrenalínový zážitok?
Napríklad dobrodružné potápanie, let balónom či zoskok padákom? Skvelým zážitkom, ktorý si váš muž zapamätá na celý život, môže byť aj bungee jumping paragliding a mnoho iných. Pokiaľ niektorý z týchto nápadov považujete za zaujímavý, nechajte sa inšpirovať!

— PR článok —
Foto: Dreamstime, Pexels.com 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.