Kuchyňa, v ktorej vládne harmónia a pokoj

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kuchyňa je nielen miestom, kde varíme, jeme, socializujeme sa, ale niekedy trávime viac času ako kdekoľvek inde v dome. Preto by mala byť pohodlná a príjemná nielen na pohľad.
Prezradíme vám, ako to dosiahnete.

 

Čisté a krásne okná

Čím viac denného svetla v kuchyni, tým lepšie. Po prvé, budete sa cítiť fyzicky oveľa lepšie. Keď sa ráno zobudíte a chcete šálku povzbudzujúcej kávy, ocitnete sa v miestnosti zaplavenej, ak nie slnkom, tak aspoň svetlom. To vám okamžite zdvihne náladu.

Po druhé, miestnosť zaliata svetlom vyzerá oveľa pohodlnejšie a štýlovejšie. Stačí trochu usporiadať nábytok, jedálenský stôl a odložiť závesy do skrine. Luxusné štýlové kuchyne svetlo milujú, preto im ho doprajte čo najviac.

 

Moderné spotrebiče

Kuchyňa je priestorom, v ktorom sa pri príprave a konzumovaní jedál vytvára množstvo špinavého riadu. Preto je náročná aj na svoju údržbu. Výhodou dnešnej doby ale je, že vám snahu zachovať vo všetkom poriadok uľahčujú moderné spotrebiče. Alebo si vďaka nim môžete cez profesionálne kávovary Miele vychutnať po práci v pohodlí domova chutnú kávičku.

 

Viac zelene

Rastliny sú hlavnou zárukou útulnosti a pohodlia. Ak ich stále nemáte vo svojej kuchyni, je čas to napraviť. Pár krásnych a neobvyklých kvetináčov jasných farieb, vo vnútri ktorých sú rastliny s krásnymi listami, premení vašu obvyklú kuchyňu tým najúžasnejším spôsobom.

ako si vylepšiť kuchyňuPrečítajte si tiež
15 trikov, ako si vylepšiť kuchyňu

 

Pohodlné skladovanie

Kľúčovým prvkom kuchynskej výzdoby je poriadok. Ak však vaša kuchyňa vyzerá skôr ako bojisko, potom nemôže byť reč o nijakom pohodlí, aj keď sú všetky predchádzajúce body plne dodržané.

Neviete ale ako správne skladovať hromadné výrobky alebo koreniny? Kúpte si rôzne roztomilé sklenené dózy. Budete môcť potom v priestore všetko pohodlne umiestniť a nemusíte strácať čas hľadaním správnych surovín.

— PR článok —
Foto: Pixabay.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.