Nápad na valentínske rande u vás doma

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Čo plánujete na Valentína podniknúť vy? Namiesto kupovania drahých darčekov a vymýšľania komplikovaného programu stavte tentokrát na klasiku, ktorá určite zaberie. V jednoduchosti je krása a čo váš partner či partnerka najviac ocení je, ak mu alebo jej venujete svoj čas. Vďaka týmto tipom si vytvoríte pravú romantiku aj u vás doma.

Doprajte si očistu tela i mysle

Skúste v tento deň trochu spomaliť a doprajte si, či už sami alebo vo dvojici, dlhší kúpeľ. Ideálne, pri tlmenom svetle a pri sviečkach, ktoré dodajú celému momentu tú správnu iskru.
Vyskúšať môžete pokojne aj rôzne prísady do vody, napríklad lupene ruží, ktoré sú využívané aj v čínskej medicíne. Tie opantajú vaše zmysly príjemnou vôňou, ktorá upokojuje zapálené sliznice dýchacích ciest aj tráviaceho traktu. Vôňa tiež posilňuje srdce a harmonizuje psychiku. Do vody si však môžete pridať aj soľ do kúpeľa.

valentínske rande

Jika, Vaňa Tigo, Informácia o cene v predajni.

Vzácne okamihy plné radosti

Ako sa hovorí – láska ide cez žalúdok. V každodennom zhone zabúdame na to, že aj obyčajnou činnosťou, akou je varenie, si vieme so svojou polovičkou okoreniť spoločné chvíle. Preto nechajte aj v kuchyni pôsobiť svoju fantáziu.

Po dobrom jedle sa stačí zababušiť už len do teplej deky a pustiť si romantický film či komédiu. Skvelo sa odreagujete aj pri spoločenských hrách. Večer znamenite podčiarknu voňavé sviečky, ktoré zaručia pohodu a romantickú atmosféru.

valentínske rande

Vľavo deka, vpravo vonná sviečka Vanilka, informácia o cene v predajni ASKO-NÁBYTOK.

Malé potešenie pre neho i pre ňu

Tento sviatok by nemal byť o veľkých daroch. Avšak, malou drobnosťou nič nepokazíte.
Dámy určite ocenia akýkoľvek doplnok. Aby ho však mali s čím zladiť, ideálne je kúpiť im menšiu sadu alebo pár. Napríklad hodinky spolu s náramkom alebo náušnice. V KiK ich teraz nájdete v zlatom i v striebornom prevedení, ale aj v jemných pastelových farbách.

Okrem toho im môžete do darčeka pribaliť aj sadu spodnej bielizne z kvalitnej bavlny či príjemné vône, ktoré iste využijú každý deň. To isté platí pre pánov. Vybrať si môžete aj z rozsiahleho módneho sortimentu.

valentínske rande

Dámska spodná bielizeň, Informácia o cene v predajni KiK. Sada hodiniek a náramkov z KiK, 11,99 €.

TS, Foto: Jika, KiK, Asko Nábytok


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.