Nezabudnite! Máte najvyšší čas vybrať vhodný darček na Valentína

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Blíži sa deň svätého Valentína, čas, kedy si vyjadrujeme lásku a uznanie k našim blízkym. Vybrať ten správny darček na poslednú chvíľu môže byť náročné, avšak s trochou úsilia a kreativity si viete prípravy na tento príjemný deň zjednodušiť a urobiť z neho nezabudnuteľný zážitok pre seba aj svojho partnera.
Základom je výber vhodného prekvapenia, ktorým môže byť viacero dostupných možností.

Písacie potreby s dotykom luxusu

Pre milovníkov písania a elegantných doplnkov sú kvalitné písacie potreby vždy vítaným darčekom. Zvoľte luxusné perá, originálne atramenty alebo elegantné poznámkové bloky. Personalizované písacie potreby s menom vášho partnera pridajú tomuto významnému dňu a okamihu obdarovania dotyk osobnosti a štýlu.

Gurmánske darčekové koše pre mužov

Pre osoby, ktoré si potrpia na chuťové dobrodružstvo, sú luxusné darčekové koše pre mužov plné gurmánskych lahôdok výbornou voľbou. Vybrať partnerovi môžete kôš obsahujúci kvalitné víno, delikatesy, exotické syry a ďalšie lahodné drobnosti. Aj v tomto prípade nezabudnite na osobný dotyk pridávaním obľúbených pochúťok. Obsah darčekového koša je možné vyskladať podľa vašich predstáv a s dostupnými surovinami.

Romantická víkendovka pre dvoch

Pre tých, ktorí túžia po spoločných zážitkoch, je darčekový certifikát na romantický víkend ideálnou voľbou. Vyberte si ubytovanie v romantickom prostredí, v ktorom môže váš vzťah  kvitnúť. Zahrňte do darčeka aj plán na spoločné aktivity, aby bol celý víkend ešte špeciálnejší.

valentín sviatok zaľúbenýchPrečítajte si tiež
Valentín. Komerčný alebo romantický sviatok?

Originalita v podobe Handmade darčekov

Handmade darčeky vytvorené so srdcom majú vždy osobný a jedinečný dotyk. Vyskúšajte preto vytvoriť vlastnú valentínsku krabicu, originálne obrázky, alebo dokonca vlastnoručne vyrobené písacie potreby. Týmto spôsobom môžete preukázať svoju lásku a venovať partnerovi niečo jedinečné, čo ho poteší a zahreje na tele aj na duši.

Nie vždy je potešenie a prekvapenie iba o hmotných statkoch. Aj pri výbere darčeka na Valentína ide skôr o osobný dotyk a snahu preukázať vašu nekonečnú lásku. Nezáleží na tom, či sú to písacie potreby alebo gurmánsky darčekový kôš. Dôležité je, aby bol darček osobný a zohľadňoval záujmy a vkus vášho partnera, čím preukážete, že ho dobre poznáte, viete, čo mu robí radosť a spríjemní deň. Myslite aj na to, aby boli vaše darčeky plné lásky a nezabudnuteľných okamihov!

TS, foto: Evgeny Karandaev/Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.