Novou generálnou riaditeľkou IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko je Mounia El Hilali

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mounia El Hilali (42), bývalá zástupkyňa generálneho riaditeľa IKEA Francúzsko, nastúpila od 1. septembra 2018 na pozíciu generálnej riaditeľky IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko (CZHUSK). 

Mounia pracuje v IKEA Group už 10 rokov. Začínala v roku 2007 ako riaditeľka obchodného domu v španielskej Malage, neskôr pracovala v IKEA Francúzsko ako zástupkyňa generálneho riaditeľa, kde mala na starosti 10 obchodných domov a viacero regionálnych aktivít. Po návrate z materskej dovolenky v septembri 2017 pracovala na niekoľkých projektoch v rámci globálnej organizácie IKEA Group.

 

Pre lepší každodenný život

Mounia El Hilali, generálna riaditeľka IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko (CZHUSK)“Cítim sa nesmierne poctená a teším sa, že spolu s tímom kolegov z IKEA CZHUSK budeme pracovať na tom, aby sme pre našich zákazníkov vytvárali ešte lepší každodenný život v domácnosti. Je dôležité, aby sme pokračovali v napĺňaní zákazníckych potrieb a snov pri zariaďovaní ich domovov, pričom budeme neustále klásť dôraz na kvalitu a dostupné ceny,” hovorí Mounia.

Pred nástupom do IKEA pracovala Mounia pre spoločnosť Decathlon vo viacerých krajinách; vo Francúzsku, USA, Španielsku a Argentíne. Tu pôsobila na rôznych manažérskych pozíciách, začínajúc ako vedúca predajného oddelenia, neskôr bola zodpovedná za nákup a dovoz a vývoz tovaru a napokon sa stala riaditeľkou obchodného domu v Španielsku.

Mounia má tri deti, rada športuje, jej vášňou je potápanie, rada tiež cestuje a spoznáva ľudí z rôznych kultúr.

O IKEA Group
Vlastníkom IKEA Group je INGKA Holding B.V. a kontrolované subjekty. IKEA Group je jedným z 11 držiteľov licencie IKEA a so svojimi 365 obchodnými domami v 29 krajinách je najväčším maloobchodným predajcom bytového zariadenia na svete.
Našou víziou je vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí. IKEA Group ponúka funkčné a cenovo dostupné bytové zariadenie s pekným dizajnom za také nízke ceny, aby si vďaka tomu mohlo čo najviac ľudí dovoliť krásne a funkčné bývanie.
Počas finančného roka 2017 navštívilo obchodné domy IKEA Group 817 miliónov návštevníkov a stránku www.IKEA.com 2,1 miliardy návštevníkov.

Zuzana Janove, IKEA Bratislava, s. r. o.
Foto: Ikea, Roissymail.fr


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.