Ochráňte svoj majetok vďaka skladovým stanom

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Potrebujete uschovať materiál krátkodobo alebo dlhodobo? Ak ho chcete uchrániť pred vplyvmi počasia, môžete využiť skladový stan. Sú priestranné a nepotrebujete naň žiadne stavebné povolenie. V článku vám prezradíme niekoľko výhod týchto stanov.

 

4 dôvody, prečo je party stan dobrou voľbou

1. Vytvorí štruktúru aj tam, kde nič nie je

Potrebujete krátkodobé uschovanie vašich materiálov? To nie je problém, skladový stan môžete rozložiť tam, kde potrebujete na veľkom priestranstve. Skladové stany ponúkajú úplne nový, ohraničený priestor, ktorý si vytvoríte podľa vlastných predstáv. Stany totiž nájdete v rôznych veľkostiach, tak je len na vás, ako si priestor navrhnete.

 

2. Pre veľký aj menší materiál

Ako už bolo spomenuté, skladové stany nájdete na trhu vo viacerých veľkostiach. Či už potrebujete uschovať veľké množstvo materiálu, prípadne aj menší materiál, ku ktorému schováte aj vaše pracovné auto. Vyberiete si veľkosť presne takú, akú potrebujete.

Šírka stanov sa pohybuje v rozmedzí od 3 do 8 metrov a výška od 2 do 4 metrov. Ak potrebujete uschovať dlhšie materiály, v tom prípade môžete vybrať až 24 metrov dlhý stan.

ochrana vďaka skladovým stanom

 

3. Ochrana pred zlodejmi

Ak by ste ho postavili priamo pred ulicu, vďaka jeho nepriehľadným stenám si nikto ani nevšimne, aké cenné veci a materiál sa vo vnútri nachádza.

 

4. Skvelá ochrana pred vonkajšími vplyvmi

Aj keď vonku bude chladnejšie počasie, v stane bude o niekoľko stupňov teplejšie. Naopak v príliš horúcich dňoch poskytne tieň a príliš sa neprehrieva. Pokiaľ teda potrebujete uschovať materiál na zimu, zvoľte radšej zimný typ konštrukcie.

 

Z čoho sú stany vyrobené?

Skladové stany sú, tak ako napríklad aj plachtové haly, vyrábané z kvalitného a pevného PVC materiálu a konštrukcia je vyrobená z odolnej ocele. Existujú aj ohňuvzdorné verzie, takže ani prípadná katastrofa nehrozí.

ochrana vďaka skladovým stanom

— PR článok —
Foto: Kunal Mehta / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.