Podnikanie sa stáva čoraz jednoduchšie, prispela k tomu aj eKasa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Odhliadnuc od pandémie a krízy, podnikanie sa aj u nás stáva rok čo rok jednoduchším. A to aj vďaka moderným technológiám, ktoré uľahčujú život a šetria čas. Napríklad príchod nového systému eKasa v roku 2019 spočiatku mnohých mierne vydesil, realita však ukázala, že to bol správny krok.
Táto zmena priniesla mnohé legislatívne aj praktické výhody pre podnikateľov aj ich zamestnancov. Aké sú teda nie najzásadnejšie prínosy nového pokladničného systému?

 

Spracovanie citlivých dát

Všetky dôležité údaje súvisiace s výkazmi pre finančnú správu a pod., ktoré podnikatelia potrebujú evidovať, sú s novým systémom chránené a bezpečne uložené v externom cloudovom úložisku. Nové eKasa pokladnice sa o vaše dáta postarajú dokonale a vy sa nemusíte ničoho obávať ani v prípade krádeže alebo výmeny zariadenia. Nezaberajú žiadne miesto na disku, nie je potrebné žiadne médium na ich archivovanie, v prípade potreby sa dajú kedykoľvek jednoducho stiahnuť.

 

Koniec zbytočnej byrokracie

Už len zjednodušenie správy dát znižuje byrokratickú záťaž, ktorá patrí medzi najmenej obľúbené činnosti každého podnikateľa. Mnohí si na to pochopiteľne najímajú ľudí, aby sa tejto práci v rámci možností vyhli. Systém eKasa však zrušil aj povinnosť vystavovať uzávierky, vedenie knihy registračnej pokladne a ďalšie administratívne úkony, ktoré šetria čas a energiu nielen podnikateľom, ale aj zamestnancom.

10 zručností úspešných podnikateľovPrečítajte si tiež
10 najdôležitejších zručností úspešných podnikateľov.

 

Všetko funguje online

Okrem cloudového úložiská dát pracuje celý systém primárne online. Čo znamená jednoduché a rýchle zavedenie pokladnice do prevádzky. Tiež okamžité archivovanie všetkých operácií, dobrý denný prehľad a automatické odosielanie výkazov finančnej správe.
Obávať sa nemusíte ani v prípade výpadku internetu. Preverené eKasy pracujú na spoľahlivých systémoch a dokážu fungovať aj offline. Všetky potrebné dáta dočasne ukladajú a odosielajú ich hneď po opätovnom pripojení k sieti.

 

Riešenie pre viac zariadení

Jednou z najväčších výhod a to najmä pre majiteľov gastroprevádzok, ale aj iných podnikov, sú variabilné technologické riešenia. Či už ide o plnohodnotnú pokladnicu s veľkým displejom alebo len o malý prenosný terminál, moderné riešenia s dotykovými obrazovkami a ergonomickým dizajnom uľahčujú prácu každému. Na pár klikov dnes dokážete vytvoriť objednávku aj spracovať platbu.

— PR článok —
Foto: Andrey Burstein / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.