Radosť z pohybu a veľa príjemných zážitkov nielen na svahu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ešte donedávna možno platilo, že zima nie je pre ľudí, ktorí si zakladajú na štýle a celkovom vzhľade, príliš ideálnym ročným období.  Dnes je tomu ale inak, pretože výrobcovia funkčného outdoorového oblečenia kladú dôraz nielen na jeho kvalitu a vlastnosti, ale aj dizajn. A vy sa o tom spolu s nami môžete presvedčiť.

 

Prečo nepodceniť výber outdoorovej výbavy?

Výber vybavenia pre zimné a outdoorové športy alebo aktivity je náročný. Musíte vziať do úvahy veľa faktorov ktoré majú veľký význam pre vaše pohodlie. Začiatočníci by mali byť obzvlášť opatrní: ak sa vyberiete na svah alebo do prírody bez náležitej prípravy, je nepravdepodobné, že sa objaví na vašej tvári úsmev a pocítite radosť.

Nepohodlné nohavice, mokrá bunda alebo rukavice sú dostatočnými dôvodmi na to, aby ste opustili úmysel zdolať svah bez toho, aby ste si stihli užiť rýchlosť a adrenalín. Ak si však vyberiete správne pánske outdoorové oblečenie, bude pre vás príjemný každý jeden pohyb, pobyt v prírode alebo aj lyžovanie.

 

Pánske funkčné bundy, ktoré sa prispôsobia telu aj vonkajším podmienkam

Outdoorové aktivity sú nielen dobrým dôvodom na zvýšenie adrenalínu, ale aj načerpanie energie a čerstvého vzduchu, ktorý telu určite prospeje. Aby ste si preto výlet alebo zábavu naplno užili, mali by ste investovať do oblečenia, v ktorom zabudnete na všetky problémy.

Nielen špecifický terén, ale aj teplota, vietor, dážď, sneh či mráz vás môžu nepríjemne zaskočiť. A pritom stačí tak málo! Na všetko sa dobre a vopred pripraviť. A práve pánske funkčné bundy by vám mohli túto prípravu uľahčiť! Prečo?

Každý model kvalitného funkčného oblečenia sa vyznačuje vlastným súborom špecifických vlastností. Najdôležitejší je pritom dokonalý ochranný systém, vysoká úroveň vodotesnosti, tepelnej rovnováhy, funkčnosti a priedušnosti. Samozrejme, určite oceníte aj zľavové kupóny, veľmi dôležité sú však vlastnosti, ktoré cez toto moderné oblečenie poskytujú vášmu telu veľa osobnej pohody.

alergia na chladPrečítajte si tiež
Alergia na chlad. Ako sa prejavuje a lieči?

 

Oblečenie, ktoré vám rozumie

Hľadáte správne oblečenie, vďaka ktorému raz a navždy zabudnete na nepohodlie? V tom prípade by ste mali siahnuť po funkčnom outdoorovom oblečení. Veľkú pozornosť treba venovať jeho významným vlastnostiam, ku ktorým patria nastaviteľná dĺžka a objem jednotlivých dielov búnd značky NORTHFINDER, nepremokavé zipsy, podlepené alebo  inak spevnené švy, pohodlné vrecká a pútka, no a samozrejme, ergonomické prispôsobenie.

Vybrať si oblečene na základe štýlu je naozaj jednoduché. Krása však nie je všetko, pretože pre plnohodnotné fungovanie v prírode musíte myslieť aj na iné záležitosti. Životný štýl, klimatické podmienky a funkcie oblečenia sú základ, s ktorým sa potom môžete vybrať aj do hory, mesta alebo na svah.

— PR článok —
Foto:Wojciech Dziadosz/Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.