Naše referencie a Napísali o nás

logo seocentrum“Dostať sa dnes k informáciám nie je vďaka internetu žiadny problém. S kvalitným a zaujímavým zdrojom plnohodnotných článkov je to už ale horšie. Lepsiden.sk je ale moderný Lifestylový magazín, ktorý vám svojím kvalitným, aktuálnym a zaujímavým obsahom spríjemní každý jeden deň, a preto sme sa pre spoluprácu s ním rozhodli aj MY. Ide o dlhodobý projekt bez najmenších komplikácii, s ktorým sme nesmierne spokojní.”
Seocentrum.sk, copywriter Ľuboš Jurovatý

 

logo Grandiosoft“Spoluprácu s LepšíDeň.sk hodnotíme veľmi pozitívne. Vyzdvihli by sme profesionálny prístup, dobrú komunikáciu a vzájomnú ústretovosť. Veríme, že naša spolupráca bude naďalej pokračovať vo vzájomnej spokojnosti.”
Grandiosoft.sk, Ing. Juraj Kertész

 

logo vydavateľstvo Tatran“Som veľmi spokojná s našou spoluprácou, ktorá už trvá niekoľko rokov. Vždy všetko skvele dodané, napísané a vykomunikované. Páči sa mi proaktívny prístup, keďže aj my občas zabudneme, nedodáme 🙂 , ale ľudia z portálu lepšíDeň.sk si všetko sledujú, kontrolujú a včas nás upozornia. A pripravia. Takže bez debaty férové a poctivý prístup.”
Vydavateľstvo Tatran, Lucia Vícenová

 

Jana Kalmanová Fitshaker.sk“Vo Fitshakeri spolupracujeme s LepšíDeň.sk už niekoľko rokov. Veľká odhodlanosť urobiť veci inak a lepšie, vzájomné dolaďovanie nápadov, rýchla komunikácia a profesionalita je to, čo obe strany posúva vpred. Zdravá strava, chutné recepty, každodenné cvičenie, motivácia a kopec pozitívnych informácií, ktoré sa dozviete na Lepsiden.sk, vám vždy vylepšia deň. 🙂
O to viac nás teší, keď sa informácie o našich novinkách, projektoch a iných akciách v online magazíne lepsiden.sk objavia a spoločne tak ľuďom prinášame viac zaujímavých tipov pre radosť a pohodu. 🙂 ”
Fitshaker.sk, Jana Kalmanová

 

logo vydavateľstvo Motýľ“Už viac ako rok vydavateľstvo Motýľ aktívne spolupracuje s portálom LepšíDeň.sk. Za túto dobu sa uverejnilo množstvo zaujímavých PR článkov, ktoré sú vždy pripravené v dohodnutom termíne. Články o knihách, ktoré pripravuje portál sú svieže, originálne a výstižné. Hodia sa k téme a majú pridanú hodnotu.
Oceňujeme aj možnosť využitia plochy vo forme bannera, ktorý je na dobrom mieste a zaujme návštevníkov.
Ceníme si, že dostávame aj pozitívne reakcie od nezávislých návštevníkov, ktorých článok zaujal a aj preto naďalej pokračujeme v spolupráci a tešíme, čo nové prinesie.”
Vydavateľstvo Motýľ, marketing manager Zuzana Hinduliaková

 

Napísali o nás

oMédiách.com: Online magazín LepšíDeň.sk oslavuje

Stratégie.sk: LepšíDeň.sk oslavuje 3 roky

 

Citovali nás

JOJ.sk, Najky.Webnoviny.skLitCentrum.sk,