Televízor, ktorého obrazovka nie je limitovaná

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pri televízore vás najčastejšie osloví jeho funkčná vybavenosť alebo sa rozhodnete kvôli technológii. Pokiaľ ale hľadáte niečo unikátne, spoločnosť Philips posunula vnímanie televízora za hranice súčasných možností a už niekoľko rokov sa líši svojou funkciou Ambilight.

Ak je ponuka produktov široká a je z čoho vyberať, výrobca vsádza pri svojich produktoch na rôzne vylepšenia. Núdza o pokrokové technológie v televíznom priemysle rozhodne nie je, to isté sa dá povedať aj o veľkostných limitoch uhlopriečky či možnostiach rozlíšenia. Najväčší záujem ale získa najmä ten, kto príde s niečím diametrálne odlišným. Televízory Philips sú toho stelesnením.

 

Obrazovka bez hraníc

Viete si predstaviť televízor, ktorý vás automaticky vtiahne do deja, nech pozeráte čokoľvek? Vybrané televízory Philips navyšujú zážitok zo sledovania tým, že posúvajú obrazovku za vytýčené hranice svojho orámovania. Obraz sa vďaka LED osvetleniu prelína aj na bezprostredné pozadie za televízorom a ten tak pôsobí väčšie.

 

Dynamické osvetlenie

Či počúvate hudbu, sledujete akčný film alebo hráte prepracovanú hru, technológiu Ambilight si môžete prepnúť do viacerých režimov a svetelnosť diód sa tomu prispôsobí. Takéto optické rozšírenie sledovaného obsahu menej namáha oči a je vďačným zmiernením ich únavy. Okrem toho, že sa takéto osvetlenie dokáže prispôsobiť vašej aktuálnej nálade, je funkčné aj počas pohotovostného režimu.

zrak a práca na počítačiPrečítajte si tiež
Horší zrak a práca na počítači. Užitočné rady.

 

Stávka na estetické cítenie

Pomocou nastavenia dokážete funkciu prispôsobiť nielen konkrétnym režimom ale priamo aj vašim náladám. Vnímanie televízora dostáva nový rozmer a je spájané s estetikou. Takéto premietanie farieb a úrovní svetla vás absolútne pohltí.

Stratégia zaujať a prísť s niečím odlišným sa nie vždy podarí. V tomto prípade ale rozhodne nebola krokom vedľa. Mnohí sa totiž stotožňujú s tým, že ak raz túto technológiu okúsite, už ju nebudete chcieť vypnúť. Televízor, ktorý prekračuje limity obrazovky, je s nami už od roku 2002 a aj v súčasnosti dokáže konkurenciu zatieniť.

— PR článok —
Foto: Stock-Asso / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.