Tipy na darčeky, ktoré potešia každú ženu. Nielen na Vianoce

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nakupovanie darčekov je pre niekoho vzrušujúca výzva, obľúbená činnosť v rámci prípravy na sviatky a príležitosť na prejavenie vlastnej kreativity. Ak tieto pocity pre vás nie sú známe, a táto povinnosť vo vás vyvoláva skôr úzkosť, nezúfajte, pretože patríte k väčšine. Prečítajte si nasledovné tipy, pomôžu vám s výberom (nielen) vianočných darčekov pre ženy, a to aj také, ktoré už doma všetko majú.

darčeky pre ženu nielen na Vianoce

 

Štýlové príslušenstvo k mobilnému telefónu

Viete, prečo je štýlový kryt na iphone alebo iný smartfon vždy dobrým nápadom na darček? Preto, lebo pre väčšinu z nás je dnes život bez tejto elektronickej pomôcky priam nepredstaviteľný. Používa sa v podstate neustále, máme ju v ruke vo dne a v noci, a preto jej ochrana je veľmi potrebná. Ak sa k praktickým aspektom pridá aj tvorivý vizuál, úspech po rozbalení darčeka je zaručený.

Obrovskú ponuku kvalitných krytov s vtipnými nápismi, štýlovými obrázkami alebo s možnosťou vlastného dizajnu nájdete na stránke BHcase.sk. Pripravte sa ale na to, že výber bude veľmi náročný, a že pri pohľade na jedinečné modely len ťažko odoláte tomu, aby ste si objednali niečo aj pre svoje vlastné potešenie.

mobil darčeky pre ženu nielen na Vianoce

 

Niečo kvalitné do žalúdka

Bonboniéra patrí medzi staré dobré klasiky. Takýto darček ale v žiadnom prípade nemôže byť prvoplánový. Aj keď pre ženy je dôležité skôr gesto darovania, čokoláda dostupná v každej druhej večierke by nemusela vyvolať veľkú radosť u obdarovanej. Investujte teda dosť času a energie do výberu, kúpte niečo špeciálne, a ak si trúfate, vyrobte bonboniéru spolu s balením vlastnoručne.

To isté platí aj na alkohol. V prvom rade sa sústreďte na vlastnosti nápoja, ale aj dizajn fľaše ponúka niekoľko možností na zvýšenie efektnosti darčeka. Niektoré firmy pri balení svojich produktov používajú motívy slávnych výtvarníkov napríklad. Ak by vás zneistel názor, podľa ktorého alkohol sa daruje výlučne len mužom, môžete vydýchnuť, pretože ten sa už dnes považuje za zastaralý. Ktorej žene by nevyčaril úsmev na tvári kvalitné červené víno?
Skúste sa ponoriť do hlbín internetu, aby ste našli niečo naozaj nekaždodenné. Poradíme vám: navštívte internetový obchod Primitivo.sk, kde nájdete všetko, čo hľadáte, čiže akostné vína a dizajnové fľaše vhodné do zbierok žien s elegantnou dušou.

víno darčeky pre ženu nielen na Vianoce

 

Blahodarný oddych

Darčekové poukazy sú posledné roky veľmi populárne. Umožňujú potešiť našich blízkych rôznymi zážitkami, cestovaním, zdravotnými i skrášľujúcimi procedúrami. Ak sa rozhodnete potešiť niekoho „poukazom na oddych“, mali by ste danú osobu lepšie poznať alebo sa obráťte na niekoho z jej priameho okolia. Nie každý má rád masáže napríklad. Alebo pre mnohé ženy tým najlepším oddychom sú skôr manikúra a pedikúra ako wellness. Ak však vyberiete správne, bude to krásny prejav priazne a lásky.

Pustite svoju kreativitu a dobrosrdečnosť na slobodu a vyrobte darčekové poukazy podľa vlastného návrhu. Ženy vo svojom okolí môžete potešiť drobnými službami, ktoré občas dokážu zachrániť úspešnosť celého dňa. Len si predstavte, ktorú maminu alebo manželku by nepotešili kupóny „Pôjdem za teba na nákup“ alebo „Dnes žehlím ja“. Vyrobte ich niekoľko, dajte ich do krabičky a máte hotový originálny, priam rozprávkový darček.

darčeky pre ženu nielen na Vianoce

 

Všetko, čo je voňavé

Tento nápad je vhodný vtedy, keď sa chystáte prekvapiť osobu, ktorú skutočne poznáte. Vône sú háklivá vec, s čuchom sa spája prežívanie emócií, takže nesprávny výber takéhoto darčeka by nemuselo dopadnúť najlepšie. Ale ak sa trafíte do vkusu obdarovanej ženy, bude zdrojom obrovskej radosti.

Vôňu viete darovať v rôznych prevedeniach, jedinou alternatívou nie sú parfumy a voňavky, tie dokonca podľa prísnych noriem etikety patria do nevhodných darčekov. Akákoľvek kvalitná kozmetika s obľúbenou arómou, sviečky, esenciálne oleje alebo vonné vankúšiky, respektíve ich kombinácia – to všetko sa hodí pod stromček pre blízku osobu.

darčeky pre ženu nielen na Vianoce

 

Zelená kamarátka

Izbové rastliny posledné roky zažívajú opätovný rozkvet. Sú populárnymi bytovými doplnkami v rámci rôznych štýlov a medzi všetkými vekovými kategóriami. V neposlednom rade patria k darčekom šetrným k životnému prostrediu a v súlade s udržateľným životným štýlom. V tomto prípade máme len jedinú praktickú radu: vyberte takú rastlinu, ktorá si nevyžaduje starostlivosť skúseného záhradníka a dokáže sa rýchlo prispôsobiť rôznym životným (najmä svetelným) podmienkam.

Ďalšie tipy na originálne vianočné darčeky pre ženy nájdete aj v tomto článku.

kvet darčeky pre ženu nielen na Vianoce

— PR článok —
Foto: freepik.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.